Cel w życiu

DW-OneReason_02One Reason jest singlem wydanym przez DWB i Fade, wykorzystanym jako opening do anime Deadman Wonderland. Melodia pochodzi z piosenki zatytułowanej Black Hearts and Dollar Signs; nowy tekst i tytuł powstały specjalnie na potrzeby kreskówki. 

Parę słów o anime: Ganta Igarashi został oskarżony o zamordowanie swoich kolegów z klasy i skazany na dożywocie w więzieniu Deadman Wonderland. Aby przeżyć, musi brać udział w niebezpiecznych rozgrywkach, organizowanych ku uciesze niczego nieświadomych widzów…

Parę słów od reżysera projektu: Z tą serią związana jestem na wiele sposobów, jednym z nich jest możliwość zaprezentowania jej polskim widzom czy czytelnikom. Zarówno anime, jak i mangę DW darzę sporym sentymentem, dlatego też staram się pokazać ją od jak najlepszej strony :). Tekst do openingu Deadman Wonderland powstał bardzo szybko po wypuszczeniu anime. Z wydaniem projektu czekałam długo, głównie ze względu na wokalistę i moje wysokie względem niego wymagania. Lordthevil zjawił się na forum i praktycznie od razu zaczęliśmy pracę, której wynik możecie już usłyszeć. Jestem ciekawa Waszych opinii, porad na przyszłość, recenzji anime czy też mangi, którą możemy już przeczytać w naszym ojczystym języku. Z niecierpliwością czekam na komentarze!

Obejrzyj

Ekipa Projektu; Deadman Wonderland – Cel w życiu

Adnotacja

Pamiętaj tekst możesz wykorzystać tylko wtedy gdy zamieścisz poniższą formułkę:
Autor tekstu: Pchełka
Wersja NanoKarrin: nanokarrin.pl/OneReason