Jak zostać instrumentalistą? [Zasady]

Moderator: Rekruterzy instrumentalistów

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Orzecho

Instrumentalista (rekruter)
Realizator dźwięku (rekruter)
Reżyser piosenek (rekruter)
Reżyser piosenek
Instrumentalista
Dźwiękowiec
Realizator dźwięku

Posty: 36
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55
Kontaktowanie:

09 paź 2016, 23:01


Pamiętaj, że tylko i wyłącznie od swojego zaangażowania, samodyscypliny i chęci zabawy zależy, czy staniesz się członkiem naszej grupy. Cel, który niesie ze sobą rekrutacja, a następnie wejście na wyższy poziom rangi, jest bardzo prosty. Czytaj, próbuj, podpytuj, trenuj, naucz się i zacznij tworzyć fanduby.
Każdy rekrut ma trzy podejścia do danej rekrutacji, które można wrzucać w odstępie minimalnie jednego miesiąca. Czas ten poświęć na podstawę rozwijania siebie oraz własnego talentu, czyli codzienny TRENING. Wiadomo, że początki zawsze są trudne, wszystko wydaje się bardzo skomplikowane, ale wierz mi, że czytając, prosząc o pomoc doświadczone osoby, czy samemu próbując coś zrobić, szybko załapiesz, jak to działa i jak dużą frajdę można z tego mieć.
~ Nanoha, szefowa grupy


Ze względu na specyfikę funkcji nie ma sformalizowanego procesu rekrutacji.
Załóż temat w tym dziale i zaprezentuj krótko, co potrafisz. Ogólne wymagania to umiejętność sprawnego posługiwania się instrumentem, rozczytanie aranżacji napisanej przez kogoś lub napisanie własnej i komunikatywność. Możliwość szybkiego i skutecznego nagrania się też jest w cenie.

Odpowiedz
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość