Jak zostać dźwiękowcem? [Zasady]

Moderator: Rekruterzy dźwiękowców

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Orzecho

Instrumentalista (rekruter)
Realizator dźwięku (rekruter)
Reżyser piosenek (rekruter)
Wokalista (rekruter)
Reżyser piosenek
Instrumentalista
Dźwiękowiec
Realizator dźwięku

Posty: 48
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55
Kontaktowanie:

09 paź 2016, 23:06

Dźwiękowięc, czyli osoba montująca nagrane dialogi oraz ścieżkę dźwiękową


Pamiętaj, że tylko i wyłącznie od swojego zaangażowania, samodyscypliny i chęci zabawy zależy, czy staniesz się członkiem naszej grupy. Cel, który niesie ze sobą rekrutacja, a następnie wejście na wyższy poziom rangi, jest bardzo prosty. Czytaj, próbuj, podpytuj, trenuj, naucz się i zacznij tworzyć fanduby.
Każdy rekrut ma trzy podejścia do danej rekrutacji, które można wrzucać w odstępie minimalnie jednego miesiąca. Czas ten poświęć na podstawę rozwijania siebie oraz własnego talentu, czyli codzienny TRENING. Wiadomo, że początki zawsze są trudne, wszystko wydaje się bardzo skomplikowane, ale wierz mi, że czytając, prosząc o pomoc doświadczone osoby, czy samemu próbując coś zrobić, szybko załapiesz, jak to działa i jak dużą frajdę można z tego mieć.
~ Nanoha, szefowa grupy


Co musisz zrobić?
Musisz zrealizować wybraną przez Ciebie scenkę, która zaprezentuje Twoje umiejętności. Scenka może być dowolnej długości, pamiętaj jednak, że musi być dostatecznie długa, by być reprezentatywną, ale jeśli będzie za długa będzie Ci ją trudniej zrobić.
Wrzuć scenkę w możliwe przyzwoitej jakości na jakiś ogólnodostępny serwis streamingowy, załóż temat w tym dziale i tam wklejasz link do scenki. Następnie czekaj na odpowiedź kogoś odpowiedzialnego za rekrutację.

Jeśli masz jakiś problem, np. nie wiesz jaką scenkę z kim zrobić, pisz do mnie na PW lub Discord.

Co dalej?
Twoja praca zostanie oceniona przez rekrutera i, przy odrobinie szczęścia, zostaniesz przyjęty do grupy ;) Możesz dostać jedną z trzech rang, wszystkie oznaczają członkostwo w NK, ale różnych zasadach.
Dźwiękowiec: Pełnoprawny dźwiękowiec, jest w stanie działać w pełni samodzielnie i poradzić sobie z czymkolwiek przyjdzie mu się zmierzyć.
Młodszy Dźwiękowiec: Podobnie jak Dźwiękowiec bierze normalny udział w projektach, ale jest pod lekką asekuracją rekrutera. Przynajmniej raz na projekt powinien wysłać raport ze swojej pracy do tegoż rekrutera.

Odpowiedz
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość