Ya like jazz?

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Nick: Latherine / Lath
Wiek: 18
Płeć: K
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym się nauczyć jak najwięcej - szczególnie w kontekście pisania dialogów i reżyserowania scenek ;w;
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie kryję, że jest to coś w 100% własnego...

Cześć wszystkim, z tej strony Lath.

Od dawna śledzę YouTube NanoKarrin i podziwiam wkład w rozwój tego kanału. W końcu udało mi się zebrać się w sobie i założyć konto na Waszym forum, by przyjrzeć się pracy przy projektach od środka. To moje pierwsze konto na jakimkolwiek forum, więc jeszcze niezbyt sobie radzę. Myślę jednak, że to kwestia wprawy ;w;

Wypada wspomnieć coś o sobie... Cóż, można mnie nazwać w pewnym sensie idealistką oraz krytyczną wobec siebie i swojej pracy perfekcjonistką. Lubię się rozwijać i szlifować swoje umiejętności. Potrafię się również denerwować sama na siebie, gdy najzwyczajniej w świecie nie chce mi się czegoś zrobić (co się niestety zdarza... xD). Moim hobby jest pisanie opowiadań. Podobno wymyślam całkiem ciekawe fabuły, ale to już nie jest moja opinia. Wśród znajomych jestem także znana z robienia memów. To tak przy okazji... xD

Liczę, że będę w stanie nauczyć się tu jak najwięcej o realizacji projektów. W końcu najłatwiej człowiek się uczy, kiedy robi to w przyjemny sposób :3
Ostatnio zmieniony 03 sie 2017, 20:42 przez Latherine, łącznie zmieniany 1 raz.
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Siemka i powodzenia w rozwijaniu się :D
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

proca1212 pisze:
23 kwie 2017, 17:21
Siemka i powodzenia w rozwijaniu się :D
Dziękuję! ;w;
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Reżyseria jest u nas dostępna tylko dla członków, więc zacznij od rekrutacji na dialogistę. Tłumaczy nigdy za dużo! <3
Będziesz może na Pyrkonie?
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Pchełka pisze:
23 kwie 2017, 20:47
Reżyseria jest u nas dostępna tylko dla członków, więc zacznij od rekrutacji na dialogistę. Tłumaczy nigdy za dużo! <3
Będziesz może na Pyrkonie?
Tak planuję. Zdaję sobie sprawę, że najpierw muszę zacząć "od podstaw" :3 Liczę, że kiedy uda mi się zostać członkiem (jeśli się uda xD), to dane mi będzie chociaż uczestniczyć w realizacji jakiegoś projektu. Zobaczymy jednak, jak mi pójdzie sama rekrutacja. Jestem tego ciekawa :3
Niestety nie, a chciałabym ;w; Smutne życie maturzystki...
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Kiedy wspominasz, że lubisz memy i dostajesz zieloną kartę do nanokarrin.

NO HEEEEEEJ
Obrazek
Awatar użytkownika
Enaida

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2016, 01:06

^^^^^^^^^^^
Witam perfekcjonistkę i mam nadzieję, że szybko nie staniesz się Leniwą Bułką™, jak większość część naszej grupy. Powodzenia w rekrutacji! <3
Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają; źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają. Obrazek
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Budyś pisze:
23 kwie 2017, 21:31
Kiedy wspominasz, że lubisz memy i dostajesz zieloną kartę do nanokarrin.

NO HEEEEEEJ
Już czuję się tutaj jak w domu xD Memy <3
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Enaida pisze:
23 kwie 2017, 21:52
^^^^^^^^^^^
Witam perfekcjonistkę i mam nadzieję, że szybko nie staniesz się Leniwą Bułką™, jak większość część naszej grupy. Powodzenia w rekrutacji! <3
Dziękuję! Dam z siebie wszystko i postaram się dłużej pozostać świeżym i pachnącym chlebem zanim przejdę w stan bułki ;w;
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Cześć i czołem!
Skąd jesteś i który projekt nk najbardziej skradł twoje serce? c;
Obrazek
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Hikari pisze:
24 kwie 2017, 11:20
Cześć i czołem!
Skąd jesteś i który projekt nk najbardziej skradł twoje serce? c;
Cześć! ;w;
Jestem z cudownego inaczej województwa Lubelskiego. Chociaż muszę przyznać, że niedługo się to pewnie zmieni xD
Przyznam, że uwielbiam kołysankę "Był sobie król", animacje do Yandere Simulator (które moim zdaniem są perfekcyjne pod każdym możliwym względem xD) oraz RWBY. Wspaniała robota ;w;
Awatar użytkownika
Snow

Aktor

Dialogista

Posty: 11
Rejestracja: 30 lis 2016, 19:56

O, ktoś kto chce się rekrutować NA NAJLEPSZĄ RANGĘ W MIEŚCIE i chce mieć NAJLEPSZY KOLOR ŚWIATA NA FORUM I DISCORDZIE. Szanuję, powodzenia =w= /
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Snow pisze:
24 kwie 2017, 14:44
O, ktoś kto chce się rekrutować NA NAJLEPSZĄ RANGĘ W MIEŚCIE i chce mieć NAJLEPSZY KOLOR ŚWIATA NA FORUM I DISCORDZIE. Szanuję, powodzenia =w= /
Dziękuję bardzo! ;w;
Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

Tylko nie przesadzaj z tym perfekcjonizmem, bo większych opóźnień nie chcemy... ;)
Cześć!
A witam szczególnie, bo będziesz podążała moją ścieżką lokalnej kariery, czyli najlepszą możliwą :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Antura pisze:
24 kwie 2017, 19:49
Tylko nie przesadzaj z tym perfekcjonizmem, bo większych opóźnień nie chcemy... ;)
Spokojnie - perfekcjonizm tyczy się również czasu oddawania projektów :3 Nie lubię się spóźniać. Moim zdaniem lepiej już się za coś nie brać, niż później zawalić robotę ;w;

Bardzo mi miło <3 Postaram się dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że będę mogła się też czegoś nauczyć od ewentualnych przyszłych "znajomych po fachu" ;w;
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Snow pisze:
24 kwie 2017, 14:44
O, ktoś kto chce się rekrutować NA NAJLEPSZĄ RANGĘ W MIEŚCIE i chce mieć NAJLEPSZY KOLOR ŚWIATA NA FORUM I DISCORDZIE. Szanuję, powodzenia =w= /
/i jeszcze pochwaliła RWBY! 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
nouwak

Dialogista (rekruter)

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 109
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:28

No nie, to teraz nie wiem, czy mogę sprawdzać dialogi, bo nie będę obiektywny :D

Obrazek
Jestę ustonogię.
Awatar użytkownika
Dani

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Dialogista

Animator

Posty: 47
Rejestracja: 30 lis 2016, 14:35

Memy, RWBY........... HEJECZKA <3
Kurcze, ktoś z Lubelskiego.. witam z zadupia o/
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

nouwak, to zbyt trudna decyzja xDD

Dani, cieszę się, że nie tylko ja stąd jestem :"D
ODPOWIEDZ