Siema, to ja: ten schizofrenik.

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
SztywnyPatyk

Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2017, 19:38

Nick: SztywnyPatyk
Wiek: 16
Płeć: los facetos
Próbka głosu: https://www.mediafire.com/?wvqd6zyrmpmhlup
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: no cóż: chciałbym zostać aktorem (lubię się drzeć do mikrofonu, uwielbiam ekspresyjne role) i dialogistą. ewentualnie też realizatorem dźwięku, bo z tym to mam takie doświadczenie, że klękajcie narody.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: cały film "Dick Figures" z własnymi dialogami :>. i każda rola, w której mogę drzeć ryja.
Mikrofon: Elecom na USB.

cześć, to ja, ten osobnik, który jakiś czas w przeszłości odwalił tu inbę. spowodowane to było moją depresją, ale teraz wszystko mi przeszło (mam nadzieję :V), więc odrzućmy to w niepamięć.

to ja, ten wyrzutek z Voicelandii, która obecnie już nie istnieje. ale i tak nie robiłem tam nic, więc pożytku ze mnie nie było.
jak mówiłem, pragnę zostać dialogistą, bo od 2012 roku jest to moje marzenie. chcę tłumaczyć filmy do kin, do telewizji, do internetu (Netflix, YouTube). już coś robię na tym polu, tworzę napisy do filmów w grupie BDiP i do filmików w internecie. w przyszłości planuję skończyć filologię angielską, wyjechać do Warszawy i pozatrudniać się we wszystkich studio dubbingowych :V.
na razie zostaje mi tylko mój kanalik, na którym zebrałem z 18 tysięcy widzów. na nim tworzę przeróbki (stąd doświadczenie z montażem dźwięku) i recenzje (stąd aktor: drę się do mikrofonu wachlarzem różnych emocji). nad wymową "r" pracuję ciężko (mam tak, od kiedy spierniczyłem się ze schodów wraz z chodzikiem. dzięki, ciotka). i jestem chwalony za mój lektorski głos, z którego jestem niesamowicie dumny. chciałbym czytać filmy w przyszłości ;>

nagranie cicho, bo rodzice w domu :/ a próbki wkrótce.

no to ten, dzień dobry, do widzenia.
rzucam urok, castam spella
cicho, jadę acapella
skąd powaga, skąd ta złość
wyglądasz, jakbyś połknął ość
dokąd zmierza nasza pieśń
wart jest tyle, co z wanny pleśń.
Awatar użytkownika
Kubak

Aktor

Tekściarz

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 11
Rejestracja: 05 sty 2017, 18:21

No proszę, dawno żem Pana nie widział w fandubbingu, powodzenia w rekrutacjach wszelakich życzę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
PeeKee

Aktor

Realizator dźwięku

Posty: 6
Rejestracja: 27 cze 2017, 01:20

SUNG BY THE POLISZ GUGL TRANSLEJTOR :>
Awatar użytkownika
Smiley

Aktor

Wokalista

Posty: 44
Rejestracja: 09 paź 2016, 23:42

Wiedziałam, że Cię skądś kojarzę, inbowiczu :P
//Nie jesteś pierwszym, który tutaj ma problemy z "r", więc luz, powodzenia w rekrutacji!
Obrazek
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Waa, Patyk, miło cię znowu widzieć wśród fandubberów :D Powodzenia w rekrutacji
Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

No no, zapowiada się coś dobrego. Powodzenia "braciszku" ;)
ODPOWIEDZ