Hej! Tu....Nezu!

Poznajmy się! :)
Cercia

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 21:54

Nick: TuNezu!
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: http://www.mediafire.com/file/9oq6pxp96 ... 281%29.mp3
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym pełnić funkcję aktora, dialogisty i reżysera scenek :)
Odkąd pamiętam , pasjonowałam się dubbingiem. Uwielbiam wczuwać się w różne postacie. Daje mi to olbrzymią frajdę.
Co do dialogisty, chciałabym w przyszłości zostać tłumaczem, więc sądzę, że może przydać mi się trochę praktyki i doświadczenia, jaką może zapewnić mi NK.
I w końcu reżyser! Ah reżyser! Mega odpowiedzialność za projekt, mnóstwo rzeczy do sprawdzania, kontrolowania, nadzorowania, ale za to mega satysfakcja gdy już dzieło trafi na kanał. Chcę tego jak najbardziej spróbować! :)
Jeśli chodzi o reżyserowanie, mam kanał na którym reżyseruję serial w Simsach. Wiem, że to niedokładnie to samo, a raczej zupełnie co innego, lecz doświadczenie z vegasem już jakieś mam :)
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Wyreżyserować scenkę z Overwatcha oraz mojego ukochanego anime, Fate Zero\ Stay Night.
Mikrofon: Reloop Spodcaster

Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób, co możesz!


- Artur Ashe
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

W jakich językach chcesz tłumaczyć? Po wieku zakładam, że jesteś w liceum. Planujesz potem jakieś filologie albo lingwistyki? :3
Cercia

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 21:54

Głównie skupiałabym się na angielskim, bo to na nim mi najbardziej zależy :)
Aczkolwiek możliwe, że z niemieckim także dałabym radę.
Tak, jestem w LO :) Chciałabym studiować Lingwistykę Stosowaną na odziale język angielski i język hiszpański lub włoski.

Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób, co możesz!


- Artur Ashe
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

W którym mieście?
Cercia

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 21:54

Warszawa, najpewniej.

Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób, co możesz!


- Artur Ashe
ODPOWIEDZ