Heloł, miło poznać.

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Denvi

Aktor

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:04

Nick: Denvist/Arkenve/Mokami/Po prostu Patryk :)
Wiek: 17lat
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: Narazie mam chory głos, może wkrótce, na rekrutacji :)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor(najbardziej), może animacja, o swoim wokalu wiem bardzo mało, niedługo zacznę chodzić do szkoły wokalnej i się zobaczy.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Role psycholi lub bardzo poważnych postaci. (moją ulubioną postacią z anime jest Hisoka :D )
Mikrofon: Blue Snowball, za bardzo zbiera dźwięki z otoczenia, co bardzo mi przeszkadza.

Natknąłem się na waszą grupę gdy szukałem jakichś ćwiczeń głosowych a o dołączeniu zdecydowałem się po konwencie Lotus w Rzeszowie.(wasza salka była najciekawsza, sorry, że wychodziłem w trakcie wolnego dubbingu ale miałem ważną sprawę, a tak btw fajny koncert, uwielbiam opening Death Parade) Interesuję się aktorstwem, lecz o dubbingu wiem niewiele. Niestety nie mam dużo czasu na nagrywanie i przeszkadza mi brat z którym mieszkam razem w pokoju. x)
To chyba na tyle :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Nie miałeś obowiązku być w sali podczas wolnego dubbingu, do tej pory nie rozumiem, czemu pytałeś o pozwolenie na wyjście ;D
Awatar użytkownika
Denvi

Aktor

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:04

To moje sumienie, taki już jestem. Nie wiem czy to dar, czy klątwa? A tak poza tym to umiem dobrze angielski więc też pomyślę o roli tekściarza. Szkoda że nie mogłem przyjść na warsztaty.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Większość materiału jest na forum, możesz poczytać.
ODPOWIEDZ