Cześć, Hej, Dzień Dobry

Poznajmy się! :)
Liloly Kelty

Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2017, 20:08

Nick: Liloly
Wiek: 16
Płeć: kobieta
Próbka głosu: niestety teraz nie dam rady go tu wkleić, ale na rekrutacji to się zmieni ;)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie Chciałabym być aktorem i wokalistą, być może jeszcze instrumentalistą, nie wiem czy mi się to uda, ale zawsze warto próbować, oczywiście może nie wszystko od razu.
Lubię śpiewać, wydaje mi się, że bardzo rażąco nie fałszuję ;)
Gram na kilku instrumentach, nigdy nie chodziłam do szkoły muzycznej, ale podstawy znam dość dobrze. Od 2 (mniej więcej) lat gram na skrzypcach, przez internet nauczyłam się grać na harmonijce (z zagraniem utworów nie mam większego problemu, jeśli miałabym nuty, potrafię zagrać (chyba) wszystko, tylko jest jeden problem, który mnie ogranicza, mam harmonijkę tylko w tonacji C, co oznacza, że tylko w tej tonacji mogę grać utwory), gram też na keyboardzie (prawdę mówiąc gram na nim najdłużej, ale nie jest to mój ulubiony instrument, więc trochę go zaniedbałam, ale podobnie jak z harmonijką, z nut potrafię zagrać), kolejnym instrumentem jest flet poprzeczny (hmmmm, jak ja w ogóle nauczyłam się na nim grać? Sama nie wiem, miałam kiedyś jedną lekcję, dmuchanie i gama, reszty nauczyłam się sama, z nut zagram prawie wszystko, ale na początek wolałabym jakieś przygrywki, wstawki, wstępy lub zakończenia, niż całe utwory), skoro flet poprzeczny to też prosty (nawet nie wiem czy można go zaliczyć do instrumentów na których się gra), teraz akordeon (z niego również miałam tylko 1 lekcję, ale podstawy basowania znam, więc nie ma większego problemu, a iż gram na klawiszówce to prawa ręka również nie sprawia mi problemu), gitara (lepiej mi wychodzą piosenki grane akordami niż tabulatury, chociaż wstawki potrafię zagrać, z całym utworem mógłby być już problem) no, z instrumentów to już chyba wszystko.

Moje zainteresowania: uwielbiam sporty, jeżdżę na longboardzie, soleskate'cie, waveboardzie, rolkach, wrotkach, chciałabym zacząć grać w tenisa, ale niestety zdrowie mi nie pozwala.
Lubię również prace ręczne, szydełkowanie, haftowanie, kumihimo, makramę i różne inne rzeczy dotyczące wyplatania i szycia ubrań.
Bardzo lubię też pracę 'budownicze' (?), zbijać coś z desek, robić domki :p
Interesuję się też trochę elektroniką i robotyką, programowaniem robotów i innych takich (na razie pozostaje przy robocie typu Arduino, bo inne części trudno zdobyć).
Lubię też rysować, malować, ostatnio przerzuciłam się na rysowanie graficzne, ale na razie posiadam tylko kilka prac, a rysowanie na telefonie nie jest zbyt wygodne.
Hmmm z zainteresowań to chyba te najważniejsze

Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, na razie ucieszę się z jakiejkolwiek roli :p
Mikrofon: Mam mikrofon, nie wiem jakiej marki, ale nagrywa dość dobrze, nie słychać szumów, ani nic, ale ostatnio zauważyłam, że głośniczek w telefonie bardzo dobrze nagrywa (taki przy słuchawkach) i nie zbiera głosów z otoczenia, a głos jest bardziej naturalny, jeszcze muszą porównać różnice

Mam nadzieję, że dostanę się po rekrutacji i będę mogła do was dołączyć
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Waa, jaka z ciebie kolorowa osoba!
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

No to niezły nam tutaj życiorys dałaś :D nadal się dziwię że chciało mi się to wszystko przeczytać ale dzięki temu wiem że mamy trochę wspólnego, skrzypce, gitara, klawisze, flet, harmonijka, robótki ręczne, chociaż na pewno jesteś w tej chwili ode mnie lepsza x) od kiedy przyszła dorosłość beznadziejnie rzadko się tym wszystkim zajmuję x)
Witamy na nanokarrin i powodzenia w rekrutacjach ٩(ˊᗜˋ )و
Liloly Kelty

Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2017, 20:08

Nawet nie zauważyłam, że aż tak się rozpisałam :o
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

O rany, a zmieniacz czasu gdzie kupiłaś?
ODPOWIEDZ