Siemanko witam w mojej kuchni

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Sqaalim

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:46

Nick: Sqaalim
Wiek: Wkrótce 16
Płeć: Niewiasta
Próbka głosu: Krasnoludki - https://drive.google.com/file/d/0B_Nwad ... sp=sharing
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Na start będę się starać na aktora i wokalistę, a jeśli się zaklimatyzuję, to reżyser. Chociaż fajnie by było i na tym nie kończyć.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Może jakiś ładny duecik
Mikrofon: Novox NC-1



Chyba pierwszy post na nowym forum w dziale "przywitaj się", brawo ja, heh.
No to tak. Jestem sobie Sara i lubię mówić o sobie, ale nie na forach eh. Co do fandubbingu, to jakieś 3 lata temu tworzyłam różne BARDZO amatorskie projekty pod innym nickiem, ale to dawno i nieprawda. No ale przynajmniej można powiedzieć, że jakieś zalążki doświadczenia mam. Zainteresowań posiadam wiele, w wolnym czasie siedzę w książkach, gotuję, piszę, rysuję i wytykam ludziom błędy językowe.
Skoro liczy się to, co jest w środku, to ja mam ponętne nerki.
Awatar użytkownika
Enaida

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2016, 01:06

Witaj! :D
Co lubisz czytać i czy pokażesz jakieś swoje prace rysunkowe? :3
Ponętne nerki są fabulous, żeby nie być gorszą, mogę pochwalić się wyjątkowo urodziwą śledzioną.
Powodzenia na rekru i baw się dobrze w grupie!
Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają; źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają. Obrazek
Awatar użytkownika
Sqaalim

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:46

Enaida pisze:Witaj! :D
Co lubisz czytać i czy pokażesz jakieś swoje prace rysunkowe? :3
Ponętne nerki są fabulous, żeby nie być gorszą, mogę pochwalić się wyjątkowo urodziwą śledzioną.
Powodzenia na rekru i baw się dobrze w grupie!
Jestem otwarta na różne tematyki książek. Styl naukowy również jest mi zrozumiały. Jedyne co, to nie lubię takich przesłodzonych obyczajowych romansów. Często mam w planie zbyt dużo pozycji do przeczytania, a koniec końców nie czytam nic :")
A co do moich rysunków to ehhhh, bardzo przeciętnie, zwykle lądują w koszu, w najlepszym przypadku na dnie półki.
Dziękuję i pozdrów śledzionę~~
Awatar użytkownika
Divea

Aktor

Wokalista

Posty: 20
Rejestracja: 26 gru 2016, 10:26

Ponętne nerki mnie zniszczyły :D Witaj w NK!
A co piszesz? *dziecięcy głosik* Daj, daj, daj, daj! (nie żebym się znała, ale ciekawość mnie zżera ^^ )
I nie zaprzestawaj szlachetnego dzieła obrony pięknej polszczyzny! Jak patrzę na niektóre osoby w internecie
z cytuję "armią dysleksji" to aż mnie skręca. Ja co prawda jestem bardziej wyczulona na ortografy. Raz mi się trafił przypadek, który napisał "tobra". I nie chodziło o torbę -_-

PS: Ja się pochwalę zgrabnym przełykiem ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Sqaalim pisze:i wytykam ludziom błędy językowe.
A to działa w dwie strony? Tobie też można? :D
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

WItamy!
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Awatar użytkownika
Sqaalim

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:46

Divea pisze:Ponętne nerki mnie zniszczyły :D Witaj w NK!
A co piszesz? *dziecięcy głosik* Daj, daj, daj, daj! (nie żebym się znała, ale ciekawość mnie zżera ^^ )
I nie zaprzestawaj szlachetnego dzieła obrony pięknej polszczyzny! Jak patrzę na niektóre osoby w internecie
z cytuję "armią dysleksji" to aż mnie skręca. Ja co prawda jestem bardziej wyczulona na ortografy. Raz mi się trafił przypadek, który napisał "tobra". I nie chodziło o torbę -_-

PS: Ja się pochwalę zgrabnym przełykiem ;)
Lubię zapisywać wiele rzeczy, tak ot, żeby tylko zapisać. No i są też jakieś opowiadania, mam dużo pomysłów, ale z chęciami zrobienia z nich składnych rozdziałów już gorzej. Póki co niczego nie publikuję.
W sumie u mnie też ortografy najbardziej, jak ostatnio napisałam "pułka", przykro mi się zrobiło ;__;
Awatar użytkownika
Sqaalim

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:46

Scrappedp pisze: A to działa w dwie strony? Tobie też można? :D
Dobrze by było xD
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

To
a) nie dubluj postów, edytuj o/
b) "mikrofonem, którego mam od 4 dni" <- który

Poza tym witam na NK, niedługo pogonię rekruterki, żeby zajrzały do tego, co tam wysłałaś :D.
Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

Posiadasz goodreads albo lubimyczytać? A jeżeli nie to może założysz konto na goodreads? Wspaniała strona dla wszystkich czytających. Polecam mocno!
Poza tym, jaki projekt zamierzasz zrobić albo jaki chciałabyś jakbyś już miała reżysera? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sqaalim

Aktor

Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2016, 21:46

Antura pisze:Posiadasz goodreads albo lubimyczytać? A jeżeli nie to może założysz konto na goodreads? Wspaniała strona dla wszystkich czytających. Polecam mocno!
Poza tym, jaki projekt zamierzasz zrobić albo jaki chciałabyś jakbyś już miała reżysera? ;)
Ma się ten refleks, jeśli chodzi o odpowiadanie, brawa dla mnie XD

Miałam lubimyczytać, ale w końcu jakoś nie korzystam. A o goodreads nie słyszałam, ale może się zaznajomię z tematem.
A co do projektów... hmm, kiedyś miałam bardzo dużo pomysłów, ale teraz mi jakoś umknęły. W każdym razie bardzo lubię piosenki z musicali, więc może coś w tych klimatach.
ODPOWIEDZ