Witam i zapraszam ;)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Marski

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2017, 15:24

Nick: Marski
Wiek: 20
Płeć: Mężczyzna
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktorstwo oraz nauka śpiewu. Ewentualnie wszystko, o ile będzie na to czas.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Stworzenie dubbingu do anime Monster bądź Berserk.

Cześć, jestem Marcin. Dubbingiem zajmowałem się już dwa lata wstecz, jednak na rok musiałem przerwać szlifowanie swoich umiejętności, ze względu na wiele życiowych zawirowań. Należałem wcześniej do innej grupy, w której jako aktor brałem udział w kilku projektach, zarówno wewnątrz jak i poza nią. Mam doświadczenie aktorskie wyniesione z teatru, gdzie spędzałem lata które teoretycznie powinienem poświęcić na liceum i naukę ;) Jestem posiadaczem niskiego, radiowego głosu. Mam wiele hobby, włącznie z aktorstwem, do których wraz z nowym rokiem i "stanięciem na nogi" postanowiłem wrócić. Jak widzicie, nie zamieściłem nagrania, jako że nie posiadam jeszcze mikrofonu. Zamierzam to zmienić za równy tydzień, jednak najpierw mam pytanie: co jest teraz na topie? Planuję zakup tak do 400 zł, możliwe że trochę więcej jeśli sprzęt będzie wart swojej ceny. Tymczasem pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na rady :)
jego życie to wezwanie, by w jego ślady poszli ci, którzy sądzą, że życie warte jest jeszcze tego, aby je przeżyć w pełni. -Bohumil Hrabal
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Marski pisze:co jest teraz na topie?
Temat-rzeka, bo tak naprawdę nie ma teraz "topów", a są "najlepsze możliwe w danym przedziale cenowym". Na USB, nie na USB, dynamiczny, pojemnościowy, srebrny, czarny... ;). Zajrzyj na Discord grupy, bo tutaj jeszcze pył nie osiadł po przenosinach, nadal trwa chaos, a może tam znajdą się chętni do polecenia czegoś, jak napiszesz konkretniej, czego szukasz.

Opowiedz coś więcej o teatrze - występy były profesjonalne czy amatorskie? Który teatr? ;)
Awatar użytkownika
Marski

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2017, 15:24

Półprofesjonalne, można by rzec. Spektakle były zawsze kreowane pod bacznym okiem profesjonalistów, wszelkie zajęcia były organizowane czy to przez dyrektora artystycznego czy aktorów zrzeszonych pod Teatrem Dramatycznym. A teatr na dolnym śląsku, znany w środowisku, na ten moment tylko tyle powiem ;) Dzięki za odpowiedź, postaram się uderzyć na grupę.
jego życie to wezwanie, by w jego ślady poszli ci, którzy sądzą, że życie warte jest jeszcze tego, aby je przeżyć w pełni. -Bohumil Hrabal
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

400zł powiadasz?
Można pomyśleć o jakimś rozwiązaniu na xlr, tylko, że wtedy mikrofon pojemnościowy odpada, bo najtańszy z DOBRYCH interfejsów audio kosztuje około 300zł http://allegro.pl/m-audio-m-track-ii-in ... 39120.html i do tego na początek jakiś mikrofon dynamiczny, a za jakiś czas może zakupisz mxl470.
A jeśli usb to samson c01u http://www.ceneo.pl/17304693
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

Czy jest możliwość by zobaczyć Ciebie w akcji? ;)
Witam na forum przy okazji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marski

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2017, 15:24

Chciałem wrzucić stare nagrania, ale serwis hostingowy na którym miałem wszystkie pliki, chyba zmienił serwer i layout strony, zostałem w ten sposób pozbawiony wszystkich plików. Co zabawne, drugi raz spotyka mnie taka sytuacja, i od teraz muszę pamiętać żeby wszystko wrzucać również na chomikuj.
jego życie to wezwanie, by w jego ślady poszli ci, którzy sądzą, że życie warte jest jeszcze tego, aby je przeżyć w pełni. -Bohumil Hrabal
Awatar użytkownika
Enaida

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2016, 01:06

Google Drive polecam :D
Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają; źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają. Obrazek
Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

Marski pisze:Chciałem wrzucić stare nagrania, ale serwis hostingowy na którym miałem wszystkie pliki, chyba zmienił serwer i layout strony, zostałem w ten sposób pozbawiony wszystkich plików. Co zabawne, drugi raz spotyka mnie taka sytuacja, i od teraz muszę pamiętać żeby wszystko wrzucać również na chomikuj.
Obrazek

Najgorzej. ; w ;
Obrazek
Awatar użytkownika
Marski

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2017, 15:24

Zgadzam się :/ Wiele materiału przepadło, ale mam nadzieję że już wkrótce zacznę zbierać nowy. Póki co mam nieprzewidziane wydatki, więc plany na zakup sprzętu się trochę przesunęły, niestety.
jego życie to wezwanie, by w jego ślady poszli ci, którzy sądzą, że życie warte jest jeszcze tego, aby je przeżyć w pełni. -Bohumil Hrabal
ODPOWIEDZ