Siemka wszystkim, 07 zgłoś sie

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Nick: Felix
Wiek: 22
Płeć: facet
Próbka głosu: https://soundcloud.com/user-412011764/krasnoludki
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałbym u was zostać aktorem, śpiewać każdy może ale w moim wypadku to chyba trochę gorzej ;p
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Na pewno chciałbym w najbliższym czasie zając się audiobookami, gry, wypróbować sił jako lektor pod filmy(taka nasza polska specyfika;p) i oczywiście jestem otwarty na wszystkie formy pracy z głosem ;)
Mikrofon: Rode Podcaster

Siemka wszystkim, Przemek z tej strony, mam nadzieję ze demo się spodoba :) hmmm, napisać coś o sobie. Teatr i praca aktorska to marzenie, które musiałem odłożyć przez okres pomaturalny, ale chciałbym wrócić do tego...Od paru miesięcy chodzę do ROE, ostatnio zapisałem się do teatru amatorskiego, gdzie szlifujemy własną, autorską sztukę...ale najbardziej mnie ciągnie do pracy przed mikrofonem stąd gdy znalazłem waszą grupę to od razu nagrałem Krasnoludki z marszu ;p teraz mam relatywnie dużo czasu, więc mógłbym się angażować w dużą ilość różnych projektów ;) Miłego dnia dla wszystkich :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Och, koniecznie zabutelkuj ten zapał również na później!
W którym mieście ROE? Będzie się dało zobaczyć tę sztukę? :)
Awatar użytkownika
Felix

Aktor

Posty: 6
Rejestracja: 08 sty 2017, 09:44

Do czego jak czego, ale do takich spraw to zapału mam jeszcze całą spiżarnie:p Jestem z łodzi, ale w tym roku kierunek najblizej otworzył się w Warszawie to dojezdzam na weekendy ;)
A co co sztuki to gdzieś na pewno, tylko musimy ją przeprobować - gdzieś za 2 miesiace nie wczesniej wystawimy ;p
ODPOWIEDZ