Witam całe Nanokarrin <3

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Edward

Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:53

Nick: Edward/Edward Elric xd
Wiek: 14 ;x
Płeć: Chyba chłopak ;)
Próbka głosu: próbka jest w rekrutacji na wokalistę ;x
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chcę być wokalista,chociaz spróbuje nieco sił w dziale aktorstwa, mixem obrobce i pisaniu nic nie umiem xd
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Marzy mi się czlonkostwo w NK,a ogolnie to chyba nagranie z kimś duety badz group coverow lub podkladanie glosu w abredige(nwm jak sie pisze xdd) sao.
Mikrofon: Novox NC-1 ale mam też razera,lecz ten 1 jest lepszy moim zdaniem

emm ok ;) mam na imię,edek (edward) co widac po moim nicku lecz to tylko zbieg okolicznosci ze tak akurat nazywa sie moja fav.postac z anime <3. Uwielbiam spiewac,i dubbingowac postacie w filmach czy serialach lecz niestety tylko dla siebie bez zadnego nagrywania ;/ kocham anime,mangę.Ogólnie uwielbiam recenzowac wszystko gry,filmy,seriale a nawet kuchnie mojej mamy x) czytanie też nieźle mi idzie, o nauce wystarczy jak napisze ze w 1 gimnazjum mialem srednią 5.8 ;v bez nauki wiec emm nauka sama sie tlumaczy xd Narazie to tyle o mnie,pozdrawiam cale nanokarrin mam nadzieję,ze kiedys będziemy razem pracować <3
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Trudno się czyta twoje posty. Będę wdzięczna za nieco więcej spacji, przecinków i wielkich liter w odpowiednich miejscach ;).

Masz blog z recenzjami?
Awatar użytkownika
Edward

Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:53

Przepraszam xd następnym razem postaram się żeby posty wyglądały lepiej ^^ nie,nie mam bloga ;/ Ale pisze wiele na temat filmów na stronie filmweb.
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Co tam blogi, dawaj na YT z reckami ;)
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
Awatar użytkownika
Edward

Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:53

Hhahah :) Dopiero się uczę ;^ mam nadzieję ,że pod opieką (jeżeli się dostanę) Nanokarrin, rozwinę skrzydła ^^
ODPOWIEDZ