Jeżeli masz przy sobie ciastka, to lepiej je schowaj, bo możesz je przy mnie stracić

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Klerka

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2017, 00:11

Nick: Klerka
Wiek: 15
Płeć: Dziewczyna, kobieta... Ciastkożerne stworzenie płci żeskiej
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Moim takim drobniutkim marzeniem jest rola wokalistki lub aktorki
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Prawdę mówiąc nie mam takiej. Jeżeli kiedykolwiek uda mi się załapać do ekipy NanoKarrin i współtworzyć projekty, to będę jedną z najszczęśliwszych osób jakie istnieją
Mikrofon: Trust 20378 (Trust Mico z tego co pamiętam)

A więc jak już wcześniej wspomniałam jestem piętnastoletnim ciastkożernym stworzeniem, które śpiewa odkąd pamięta. Już jako mały konusik skakałam koło siostry prosząc ją, by ze mną pośpiewała, a ta przewracała oczami, jednak po chwili obie pełnym gardłem śpiewałyśmy "Hakuna Matata" które najprawdopodobniej słyszała wtedy cała okolica. W sumie to ona zaraziła mnie miłością do muzyki. I rockiem. Co prawda nie znam zbyt wielu utworów. Mam taką swoją małą, zaufaną gromadkę plików mp3 tego gatunku, z którymi się przyjaźnie i często je puszczam oraz playlistę na której jest mix... Praktycznie wszystkiego? No może i nie. Ale typ muzyki ciągnie się od mocnego rocka, przez spokojne utwory aż do... szant. Dokładnie.
PIERWSZY RAZ KIEDYM STANĄŁ W LA VALETTE~
Jestem dosyć otwartą osobą i nie boję się rozmawiać z innymi, więc jeśli ktoś chciałby porozmawiać, to na Discordzie urzęduję pod tym samym nickiem.
Życzę wam miłego ranka, dnia, nocy czy jakiejkolwiek pory o której to czytacie i dziękuję za przeczytanie moich wypocin ^ ^
Awatar użytkownika
Enaida

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2016, 01:06

Witam śpiewającą osóbkę! Twój wokal brzmi bardzo ładnie, choć mikrofon nie należy do najlepszych </3
Powodzenia na rekrutacji! :3
Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają; źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają. Obrazek
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Witam, mamy ciastka ;)
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
ODPOWIEDZ