Witam all!

Poznajmy się! :)
Kizana

Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2017, 17:59

Nick: Kizana
Wiek: Czternaście (młoda jak rosnący kwiatek! :))
Płeć: Kobieta, chyba.. :DD
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie chciałabym zostać aktorem głosowym! Jednak mogę zostać też wokalistką.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Jakbym już miała jakiekolwiek szanse chciałabym zrobić z ok. 10 osobami projekt "Rival Introduction Video" w dubbingu Polskim.. Właśnie to nakłoniło mnie do napisania tutaj, huhu.
Mikrofon: Nie posiadam.. Proszę nie bić! Zainwestuję już za.. Na gwiazdkę? XDD <3

Tak więc.. Nazywam się Daria i jestem tutaj by rozwijać umiejętności jako aktorka głosowa! Od zawsze to było moim marzeniem oraz nagrać jakiegoś fandubbingu z gry Undertale. A tak - Uwielbiam Undertale! Lubię też czytać książki i w ogóle hyhy.. Mam nadzieję że będzie nam dobrze i chyba każdy tak się witał (#ZeroKreatywnościKizana!) ale cóż XDD Życzę smacznego jajka. CZYCOŚ. Przyjmę krytyku bo chcę się nauczyć więcej rzeczorów i w ogóle XDD.. ***UWAGA*** Bardzo istotną rzeczą jest to że od urodzenia nie umiem powiedzieć r i wychodzi mi to bardzo niewyraźnie, chodziłam oczywiście do logopedy jednak te lata na nic się zdały.
Awatar użytkownika
Filipus Magnus

Reżyser scenek

Aktor

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 62
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:50

Siema!
Warto odszumiać nagrania, bo szum sprawia, że nie chcę się słuchać, a masz bardzo przyjemny głos.
Moja Tuba
Ceterum censeo Carthaginem delendam esse
ODPOWIEDZ