No cześć!

Poznajmy się! :)
Wibrujący Chomik

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2017, 21:26

Nick: Wibrujący Chomik
Wiek: 20
Płeć: Ta co się ją za brzydszą uważa :(
Próbka głosu: Ta, co w dziale rekrutacji - http://uploadfile.pl/pokaz/1017572---mzxq.html
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Mam dużo pasji, głównie śpiewam, więc wokalistą, ale pewnie bym chciał też aktorem, instrumentalistą, teksty piszę głównie dla siebie, ale ostatnio mnie zainteresowały tłumaczenia meliczne, więc może też spróbuję u Was. Reżyserem dźwięku raczej nie zostanę, bo odsłuchów nie mam dobrych, miksuję swoje nagrania na słuchawkach póki co (nie bijcie za to, nie mam innego wyjścia :( )
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie marzy mi się, zwykle jak coś mi wpada do głowy i jestem w stanie to zrobić, to robię to.
Mikrofon: Blue Bluebird i kocham go miłością szczerą <3

Nie wiedziałem, że istniejecie, dopóki nie dostałem wiadomości od Wormy, która mi Was pokazała. Pomyślałem: fajni ludzie, fajne rzeczy robią, też chcę z nimi. Także dziękuję jej jeszcze raz za pokazanie mi tego projektu.
Jestem Łukasz, nagrywam od jakiegoś czasu covery i autorskie covery na Youtube (linku nie podaję, bo nie wiem czy można promować swoje osobiste twory tutaj, nie doczytałem, przyznaję się). I tak mi się podoba, że to wszystko tutaj ogarnięte jest i ma dobrą jakość, więc się chcę dołączyć i też czasem wspólnie coś zrealizować. Przy okazji nauczyć się nowych rzeczy, nigdy nie miałem do czynienia z fandubami, a wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Na co dzień studiuję, chyba tyle z ważniejszych informacji.
Lecę nagrać wokal do rekrutacji, bo zaraz mnie zastanie cisza nocna...
Do usłyszenia!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Fajnie, że jesteś :). Można się promować, zwłaszcza że masz autorskie piosenki, tym bardziej się chwal!
Jeśli interesujesz się tłumaczeniami, zajrzyj do Szkółki na forum, znajdziesz tam trochę wątków od nas plus paczkę z materiałami. Polecam lekturę.
Wibrujący Chomik pisze:I tak mi się podoba, że to wszystko tutaj ogarnięte jest
Hm, powiedziałabym raczej, że panuje twórczy chaos i ogólne rozleniwienie. Musisz mieć dużo motywacji i samozaparcia, bo przetrwają najsilniejsi ;).
Wibrujący Chomik pisze:zaraz mnie zastanie cisza nocna...
czyżby akademik?
Wibrujący Chomik

Wokalista

Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2017, 21:26

Hm, powiedziałabym raczej, że panuje twórczy chaos i ogólne rozleniwienie. Musisz mieć dużo motywacji i samozaparcia, bo przetrwają najsilniejsi ;).
bardziej chodziło mi o efekty, samego forum specjalnie nie zwiedziłem, ale patrząc po tym co wyszło spod Waszych rąk jest to dobrze zrobione, a ludzie którzy koordynują projekty i rekrutują mają wiedzę w temacie :D
czyżby akademik?
W akademiku nie ma czegoś takiego jak "cisza nocna" :D Mieszkanie w rodzinnym mieście, tylko tutaj mam warunki do nagrywania, a dookoła głównie starsze panie i rodziny z dziećmi.

A w temacie chwalenia się swoim dorobkiem, to myślę, że skoro tak, to mógłbym pochwalić się tymi o tutaj:


Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Gdybym ja się tak przejmowała sąsiadami... xD
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Hej!
Nick masz pierwsza klasa! Witamy w naszych skromnych progach :)
ODPOWIEDZ