Witam.

Poznajmy się! :)
BarR

Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2017, 19:18

Nick: BarR
Wiek: Zaawansowany
Płeć: Mężczyzna
Próbka głosu: ?
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Nie interesuje mnie Dubbing, Wokal, Pisanie tekstów piosenek ani Plastyka.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: ?
Mikrofon: Mam. Napiszę jaka marka jak go znajdę.

Awatar użytkownika
Enaida

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Posty: 37
Rejestracja: 23 gru 2016, 01:06

BarR pisze:
12 lut 2017, 20:06
Nie interesuje mnie Dubbing, Wokal, Pisanie tekstów piosenek ani Plastyka.
To... co w takim razie chcesz robić w grupie fandubbingowej?
Idź tam gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają; źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają. Obrazek
BarR

Posty: 2
Rejestracja: 12 lut 2017, 19:18

No cześć.
W sumie jak się zastanowię to po dłuższym namyślę nie sądziłem że kiedyś zajrzę na podobna witrynę.

Nie wiedziałem w sumie że są amatorskie dubbingi, przy tak szerokim hejcie myślałem że tacy ludzie raczej chowają się gdzieś po piwnicach. (Żartuje tak naprawdę)

Morze kiedyś będę potrzebował waszych usług. Kto wie, kto wie. Na razie się rozglądam.

Ale tak naprawdę jestem tu dla brata, jakkolwiek nie prawdo podobnie to brzmi. Szukam wszelkich informacji o Panelach akustycznych. Stronka została mi polecona przez niego, witryna się zgadza, tema tu taki jest. A raczej film instruktażowy. Chce zdobyć jak najwięcej danych i zrobić mu ten panel akustyczny.
Muszę przyznać w ogóle że macie duży wpływ na mojego brata. Nie jesteście czasem jakąś sektą ;-)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

BarR pisze:
14 lut 2017, 18:34
Nie jesteście czasem jakąś sektą
A która odpowiedź przestraszy Cię bardziej, potwierdzenie czy zaprzeczenie? :D

Zapraszamy, rozglądaj się do woli! Niewiele tego jest w działach nie dla członków, ale jeśli znajdziesz coś dla siebie (lub brata), to dobrze :).
ODPOWIEDZ