Kłaniam się ;)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
FiFi

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2017, 23:09

Nick: FiFi
Wiek: 17 długich zim
Płeć: Z tego co mi wiadomo mężczyzna
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Odgłosy drzewa z 4 planu (Nie ma niczego takie wymarzonego ;D)
Mikrofon: Niebieski Dżeti

Trochę się ociągałem z napisaniem tych ciężkich wypocin i jak to natura wymagała zrobiłem na odwrót z rekrutacją,ale sobie tutaj jestem ;D A że anonimowość to grzech w takiej grupce postanowiłem wysilić się i wystukać tu parę słów o sobie ;D
Imię me raczej łatwo się z nick'u domyślić więc nie będę jakoś oficialnie pisał jak z notatniczka ;D Mieszkam sobie w rejonie Wielkopolskim w miasteczku Szamotuły.Z hobby mogę wymienić strumykowanie na szczurku.tv,oglądanie seriali/animu/filmów,kuchnie od strony jedzenia jak i gotowania,wszelkiej maści gaiming,oraz (mam nadzieję ;-;) w nie dalekiej przyszłości perkusję (gdyż muzyka matką wszelkiego dobra na tej ziemi [*])
Ogólnie to jestem otwarty na wszelkie znajomości,gdzie potrzebna przedyskutowanie najmniej znaczącego tematu na ziemi typu koloru ziemniaków tam można mnie wołać,co nie znaczy że do poważniejszych rzeczy się nie nadaje ;D
Więc kończąc już z samo zachamowania tą biografię pozdrawiam wszystkie duszyczki co to czytają ;D

WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Czołem i witam kolegę z rangi! Powodzenia na grupie !
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
ODPOWIEDZ