Spokojnie tu tylko jakiś random

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Koisuru

Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:29

Nick: Koisuru.
Wiek: Rocznik 2000.
Płeć: Kurde najtrudniejsze pytanie na świecie...
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Hmm na razie chciałabym zdobyć ilustratora, może kiedyś jak się nauczę to animatora.
Mikrofon: Mikrofon z laptopa lub telefonu :D

Hmm tak więc, nie zaczynaj zdania od "a ,więc" :D, jestem sobie takim tam randomem, można mnie spotkać na discordzie na kanale #przywitaj_sie. Chodzę do 1 liceum które trwa 4 lata *czytaj plastyk i interesuje się mangą, anime, grafiką komputerową. Uwielbiam fandubingi i convery piosenek, (potrafię mieć na telefonie 25 wersji jednej piosenki) więc kiedyś chciałabym wesprzeć takiego typu poczynania. :)
PS: Wiele ludzi traci zdrową psychikę po rozmowie ze mną.
PS2: Boshe ile tu kropek nienawiści...
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

cztery lata, bo macie porozdzielane egzaminy na dwa czy wszystko naraz na końcu?
Awatar użytkownika
Koisuru

Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:29

w sumie nie interesowałam sie ale to raczej działa tak jak zwykłe techikum, w pierwszej klasie robimy wszytskie przedmioty, w drugiej, trzeciej i czwartej mamy tylko nasze rozszerzenia i jeszcze więcej przedmiotów zawodowych, czyli w naszym przypadku takich jak malarstwo, rzeźba, projektowanie graficzne, podstawy projektowania z tego co wiem w 2 klasie dochodzą podstawy fotografii, oraz pod koniec drugiej klasy dobieramy więcej tych przedmiotów artystycznych np film i animacja albo fotografia analogowa
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

A to gdzie takie fajne technika?
Awatar użytkownika
Koisuru

Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:29

chyba w każdym większym mieście, moje znajduje sie w Gorzowie Wielkopolskim, ale jestem pewna, że w Zielonej Górze jest taka szkoła a jak to wygląda w innych województwach to nie wiem.
ODPOWIEDZ