Cześć wszyscy!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
StrefaPD

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 mar 2017, 00:15

Nick: StrefaPD
Wiek: 20
Płeć: M
Próbka głosu:
Czym chciałbyś zajmować się w grupie: Przyznano mi ostatnio rangę Aktora ;)
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chciałbym zostać prawdziwym aktorem teatralnym oraz dubbingowym ;)
Mikrofon: OneConcept Mic-700

Hejka, mam na imię Radomir, mam 20 lat. Jestem uczniem czwartej klasy technikum o profilu informatyk, niebawem czeka mnie matura. Moje hobby to fandubbing, grafika komputerowa oraz teatr. Uczęszczam do amatorskiej grupy teatralnej "Antrakt" działającej niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Grałem już w trzech spektaklach i etiudzie. Po szkole wybieram się do PWST, ale to zależy od tego czy zdam majową maturę no i potem czy się w ogóle dostanę :)

Prowadzę stronę www.strefapd.pl oraz związane z nią social media, sama strona jest o polskim dubbingu w grach i filmach, ale jest w becie. Przypominać ma ona stronę dubscore.pl, która niestety zakończyła już jakiś czas temu swoją działalność.

Tworzę też fandubbing do animacji, szczególnie do materiałów Explosm Entertainment - Cyanide & Happiness, które zobaczycie tutaj:

Tutaj zobaczycie filmik z moimi głosami oraz do samych krasnoludków:

Zajmuję się też fanpagem "Słowa nieCodzienne", gdzie wrzucam polskie słowa, których nie używamy na co dzień, archaizmy bądź trudne wyrazy ;)
ODPOWIEDZ