sullivan przyszedł się przywitać

Poznajmy się! :)
sullivan

Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:00

Cześć!

W zasadzie wpadłem tu tylko pograć w EpicMafię, ale namówiliście mnie do zgłoszenia na aktora więc postanowiłem założyć konto. Michał z tej strony, studiuję historię na jednym z przeciętnych polskich uniwerków, a zawodowo zamierzam zająć się skandynawistyką (z naciskiem na historię ma się rozumieć). Mam dobry głos (albo przynajmniej kłamstwo powtarzane tysiąc razy wziąłem za prawdę), ale nic z nim do tej pory nie robiłem. Gdzieś tam w odległych planach mam załapanie się do radia i komentowanie skoków narciarskich, ale to raczej dla zabawy niż na dłużej. Co by tu jeszcze... znam parę języków, przynajmniej na poziomie podstawowym, więc gdyby kiedyś trzeba było przetłumaczyć coś krótkiego z pisanego norweskiego, rosyjskiego albo hiszpańskiego to możecie do mnie uderzać :P Interesuję się polityką, ekonomią, literaturą kryminalną, skokami o czym już wspomniałem i paroma innymi mniej lub bardziej ciekawymi rzeczami. Nałogowo podróżuję, chleję po drogich knajpach i kupuję książki, których nie mam czasu czytać. Czekam na kolejne sezony Gry o Tron, House of Cards i Skam.

Nick: sullivan
Wiek: 21, stara dupa jestem
Płeć: M
Próbka głosu: Przez weekend posiedzę nad nagraniami do zgłoszenia, póki co muszę ogarnąć mikrofon.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Aktor, na pozostałe rzeczy albo się nie nadaję, albo nie mam czasu ;)
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Tak ogólnie ogólnie? Dobry polski dubbing do jakiejś strzelanki. Jak do tej pory - nieosiągalne. Chyba, że coś się zmieniło odkąd przestałem nałogowo grać, ale wątpię.
Mikrofon: Posiadam

Awatar użytkownika
Antura

Reżyser scenek

Dialogista

Posty: 81
Rejestracja: 10 paź 2016, 01:07

no elo ziomeczku
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

sullivan pisze:
11 kwie 2017, 20:25
21, stara dupa jestem
Też tak myślałam, jak miałam 21 lat.

Nigdy nie spotkałam osoby, która by się uczyła norweskiego. Jaki to język? Co jest w nim ciekawego?
Hiszpański, rosyjski i norweski to dość rozbieżne języki, wręcz każdy z innego worka :D. Skąd taka kombinacja?
sullivan

Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:00

Norweski to jeden z najprostszych języków Europy i najprostszy z języków skandynawskich, w dodatku stanowiący pomost między językami kontynentalnej i morskiej Skandynawii więc generalnie uczenie się go ma bardzo praktyczny wymiar. Poza tym ma świetne brzmienie, polecam posłuchać kiedyś norweskich filmików ^^ Anyway, zacząłem się go uczyć dopiero po wizycie w tym kraju i zakochaniu się w nim.

Co do reszty języków - hiszpański bardzo podobał mi się w okresie gimnazjum, trochę uczyłem się go sam, trochę w szkole, ogólnie byłem na znacznie wyższym poziomie niż A1, ale niestety tylko A1 mi do dzisiaj zostało. Ruski męczę na studiach :/
Awatar użytkownika
Sajko

Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2017, 14:14

Weź tylko nie zamęcz się, powodzenia! :D
Obrazek
ODPOWIEDZ