Dobry dzień!

Poznajmy się! :)
hiroe

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 14:22

Nick: Hiroe
Wiek: 21
Płeć: dziewczę
Próbka głosu: https://soundcloud.com/hiroe-egami/woka ... hronicle-1
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Wokalistka, może pisanie piosenek jak się nie uda pierwsze.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie mam wygórowanych marzeń co do roli, fajnie byłoby być po prostu wokalistką, czy w chórkach, czy nie, po prostu tworzyć z innymi harmonię.
Mikrofon: Samson Go Mic

Kilka słów ode mnie: kiedyś tu próbowałam się rekrutować, ale chyba był reset forum czy coś i już nie potrafiłam się znaleźć. Piosenki z linku są daty sprzed około 6 miesięcy, czyli wtedy, gdy próbowałam tutaj pokazywać swój głos po raz pierwszy. Do powrotu zachęcił mnie Pyrkon. Ucieszyłam się na widok przedstawicieli Nanokarrin "na żywo" bardziej, niż tym, że widziałam wszystkich innych znanych ludzi na konwencie.
Obecnie podejmuję od października nowe studia (zmiana z informatyki na bliższą mojemu sercu japonistykę), do rekrutacji wstawię nowsze nagranie, to tutaj to tylko poglądowe. Liczę, że uda nam się kiedyś stworzyć harmonię ^^
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Och, porzuć wokal, chodź od razu na tekściarza :D

A z forum tak, zmienialiśmy serwer, trzeba od nowa ogarniać :).
hiroe

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2017, 14:22

Pchełka pisze:
02 maja 2017, 14:36
Och, porzuć wokal, chodź od razu na tekściarza :D
Mój tlący się płomyk nadziei poczuł huragan przeznaczenia, haha. W sumie można spróbować w obu miejscach, więc tak też uczynię. :) Dziękuję za przywitanie!
ODPOWIEDZ