Holaa!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Neśka

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2017, 23:34

Nick: Nesia, Neśka jak komu pasuje tak może mnie nazywać.
Wiek: Za niecałe 2 tygodnie skończę 14 lat.
Płeć: Młoda kobietka :D
Próbka głosu: http://uploadfile.pl/pokaz/1091187---vwtc.html
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Najbardziej interesuje mnie rola aktorki oraz wokalistki.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Ojeej, wiele ról mi się marzy i chyba nie potrafiłabym wybrać jednej, konkretnej. W każdym razie najbardziej chciałabym dubbingować postaci z bajek. Mam dość dziecięcy głos więc przy poważnych rolach wychodzę nieco zabawnie :D
Mikrofon: Póki co posiadam dość tandetny mikrofon Trust Mico, który przy wyższych dźwiękach nie daje rady. Jednak planuję kupno Samsona C01U.

Więc cóż. Kocham śpiewać, od zawsze bez przerwy słuchałam muzyki, a moimi ulubionymi były oczywiście te z bajek. Z dubbingiem nie mam żadnych doświadczeń, ale uczę się. Próbuję nagrywać, montować, zapisałam się na lekcje śpiewu od przyszłego roku szkolnego. Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad dołączeniem do NanoKarrin. Nie wiem czy się tutaj nadaję, czy dałabym radę na tle innych utalentowanych osób. Ale jednak jestem ii chciałabym zostać na dłużej. A czy się uda? Zobaczymy :D

Aa i wspomnę jeszcze troszeczkę o nagraniu. Jeśli chodzi o śpiew jestem wobec siebie bardzo krytyczna i nagrywając to ćwiczyłam i ćwiczyłam żeby wyszło zadowalająco. Tyle razy już słyszałam to nagranie, że już nie jestem w stanie obiektywnie go ocenić :D
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Siemka! :) Moim zdaniem masz bardzo ładny głos, a dobór piosenki urzekł me serce :) ubóstwiam tę piosenkę! Jeszcze raz witam i powodzenia w rekrutacji!!!
Awatar użytkownika
Neśka

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2017, 23:34

proca1212 pisze:
07 maja 2017, 20:43
Siemka! :) Moim zdaniem masz bardzo ładny głos, a dobór piosenki urzekł me serce :) ubóstwiam tę piosenkę! Jeszcze raz witam i powodzenia w rekrutacji!!!
Dziękuję bardzoo >w< Również jestem zakochana w tej piosence
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Masz naprawdę śliczny głos. Myślę, że wokalistkę to dostaniesz na luzie ;3
Awatar użytkownika
Neśka

Wokalista

Posty: 6
Rejestracja: 03 maja 2017, 23:34

Aloes pisze:
07 maja 2017, 22:20
Masz naprawdę śliczny głos. Myślę, że wokalistkę to dostaniesz na luzie ;3
dziękuję <33 nie spodziewałam się tak pozytywnych opinii
ps. świetny nick :D
ODPOWIEDZ