Przybyłam i ja!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
felicia

Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, 19:46

Nick: felicia
Wiek: 12, prawie 13 (założę się, że jestem tu najmłodsza XD)
Płeć: dziewczyna
Próbka głosu: Aktualnie nie mam czasu, za parę dni tu coś wstawię.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałabym być aktorem (mimo tego, że moja rodzina cały czas jest w domu, co uniemożliwia mi nagrywanie, ale za parę miesięcy to się zmieni) i ilustratorem.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Kompletnie nie wiem! Myślę, że z jakiejś bajki, bo mam dosyć... dziecinny głos (i brzmię czasami jak chłopiec przed mutacją).
Mikrofon: Szczerze mówiąc... nie mam pojęcia jaki to mikrofon XD Jest z słuchawkami, pudełko już dawno wyrzuciłam, ale raczej nie jest zły.

Co mogę powiedzieć (a raczej napisać) o sobie? Uwielbiam twórczość Tim'a Burtona, Pottera, koty, słodycze, anime (choć już trochę z tego "wyrastam", swoją przygodę z anime zaczęłam mając 8 lat, nawet nie pytajcie), seriale, książki i takie tam, długo by wymieniać. To tyle, bo nie mam żadnych pomysłów, co mogę jeszcze napisać.
Awatar użytkownika
Miyo

Wokalista

Tekściarz

Posty: 20
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:43

Przykro mi jak słyszę o "wyrastaniu" z anime u 12-latków sama mając 20 lat i nadal je lubiąc xD Wszystko może się znudzić ale to nie tak, że animu mają na sobie metkę z napisem "+3 lata", a co za tym idzie nadają się tylko dla dzieciaków ;w; I dlaczego nie pytać? Wiele fanów animo zaczynało je oglądać będąc w podobnym wieku ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

A co Tima najbardziej?
Awatar użytkownika
Dani

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Dialogista

Animator

Posty: 47
Rejestracja: 30 lis 2016, 14:35

Hejeczka o/ Powodzenia!
WartaZ

Aktor

Posty: 22
Rejestracja: 13 sty 2017, 09:29

Meeega plus za Burtona!!! :D

Niesamowity gość, mało miał produkcji, gdzie narobił klusek, jak dla mnie większość bezbłędna! Filmy wszystkie świetne, animacje tak klimatyczne i oryginalne, że nie ma dla nich porównania, może Frankenweenie nie zrobił szału, ale bezbłędnych ludzi nie ma.

Poświęciłem nawet kawałek pleców dla Jacka Skellington'a z miasteczka halloween :D

Pozdrawiam i powodzenia na starcie!
''Życie depcze wyobraźnie...''

UŻYWAJ POLSKICH ZNAKÓW, JEST RÓŻNICA, CZY ZROBISZ KOMUŚ ŁASKĘ, CZY LASKĘ !
Awatar użytkownika
felicia

Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017, 19:46

miyotan pisze:
25 maja 2017, 20:47
Przykro mi jak słyszę o "wyrastaniu" z anime u 12-latków sama mając 20 lat i nadal je lubiąc xD Wszystko może się znudzić ale to nie tak, że animu mają na sobie metkę z napisem "+3 lata", a co za tym idzie nadają się tylko dla dzieciaków ;w; I dlaczego nie pytać? Wiele fanów animo zaczynało je oglądać będąc w podobnym wieku ^^
W sumie, śmiesznie to brzmi XD
Pchełka pisze:
25 maja 2017, 22:08
A co Tima najbardziej?
Otóż niezbyt zrozumiałam pytania, ale jeśli chodzi o to za co najbardziej uwielbiam Tima, to to wszystko świetnie opisał WartaZ. ; ;
WartaZ pisze:
26 maja 2017, 11:36
Meeega plus za Burtona!!! :D

Niesamowity gość, mało miał produkcji, gdzie narobił klusek, jak dla mnie większość bezbłędna! Filmy wszystkie świetne, animacje tak klimatyczne i oryginalne, że nie ma dla nich porównania, może Frankenweenie nie zrobił szału, ale bezbłędnych ludzi nie ma.

Poświęciłem nawet kawałek pleców dla Jacka Skellington'a z miasteczka halloween :D

Pozdrawiam i powodzenia na starcie!
O to to! Dokładnie!
ODPOWIEDZ