Halo, dzień dobry

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Nao Hayashi

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:17

Nick: Nao Hayashi
Wiek: Młoda, bo mam 13 lat
Płeć: Kobietka taka
Próbka głosu: (Pewnie później dam!!) <3
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Kiedyś, kiedyś mam zamiar iść na wokaliste, bo jeszcze moje umiejętności to za mało na tę grupę. Będę próbować dostać się na aktora i może kiedyś (jak się nauczę, khem) to na jakieś montowanko obrazu.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Jak uda mi się dostać do NanoKarrin to cokolwiek będzie dla mnie wymarzoną rolą, chociaż pasuję pewnie jedynie na dziecko, więc dziecko to fajna rola.
Mikrofon: W sumie to mam jedynie (póki co) mikrofon z telefonu. Wcale nie jest dobry, ale mam zamiar jakiś tam kupić kiedy będzie jakaś lepsza okazja. .w.


W sumie nie wiem co mam o sobie powiedzieć jeszcze. Dużo osób już mnie tutaj zna, bo na discordzie NK siedzę już jakiś dłuższy czas, więc!
A! Lubię zieloną herbate, obżerać się i jeszcze oglądać seriale albo filmy. .u.

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jakie seriale? Jakie filmy?
Awatar użytkownika
Nao Hayashi

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:17

Pchełka pisze:
02 cze 2017, 15:32
Jakie seriale? Jakie filmy?
Nie mam kategorii jednej co do seriali więc - Utknęłam na hannibalu i na riverdale (boże jaki słaby serial)
Oglądałam 13 reasons why, stranger things, black mirror, between, the OA i to chyba tyle, więc bardzo małoo.
Za dużo filmów na wymienianie, wiec powiem tylko, że zwykle to są jakieś dramaty, romantyczne czy fantasy.
ODPOWIEDZ