Powitanie? Bardziej jak CV!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

Nick: Nsir
Wiek: 21, czyli dwie zimy i jedna wiosna ;p
Płeć: Chłopak, bodajże xd
Próbka głosu:
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Chciałbym z Wami rozwijać się aktorsko, lecz marzy mi się jeszcze rola instrumentalisty w przyszłości, kiedy nabyję nieco więcej doświadczenia z kompozycjami, jako że bacząc na ilość czasu potrzebną na dokończenie moich ówczesnych projektów, me aktualne tempo pracy mogłoby Was doprowadzić do białej gorączki. :) Interesują mnie również stanowiska animatora, dźwiękowca i realizatora dźwięku, lecz do tych funkcji musiałbym się nieco przyuczyć, choć zapewne nie jest to coś, czego Wasze poradniki oraz trochę samozaangażowania nie moga naprawić. ;D Zaś jak na ten moment, to szacowałbym, że będę dodatkowo aplikował na tekściarza, dialogistę i być może wokalistę -- choć mógł głos mnie ostatnio dość często wkurza przy śpiewie, albo poprostu ja jestem dla siebie zbyt krytyczny. xd
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Ze scen bardzo chciałbym zagrać jakiś pompujący łzy z oczu dramat, chyba najlepiej motyw bezsilności i niezdolności pogodzenia się z tym, że nic już nie będzie takie samo. / Wymarzoną rolą na ten moment byłaby ta Erena Jaegera z anime Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) właśnie w fandubie, a jako że nie natrafiłem na zbyt wiele materiałów z tej serii na Waszym kanale, (bodajże jedynie wykon piosenki z intra słyszałem) to może i nadarzy się okazja do podjęcia się tegoż zadania ramię w ramię. ^^ / Jeśli chodzi o utwór, bardzo chciałbym Wam wykonać Lost In Thoughts All Alone w aranżacji Amandy Lee, bądź z oryginału gry Fire Emblem Fates. ^^ Sądzę, że ciekawie by to brzmiało na dwa głosy. / Projekt marzy mi się własny, na podstawie opowiadań, którym rozpisuję fabułę, lecz na dzień dzisiejszy byłbym mega spełniony móc pracować z Wami przy obojętnie jakim projekcie, a przy Shingeki no Kyojin to już wogóle. ^^
Mikrofon: Jakiś tam mam xd Trust, czy jakoś tak -- rzekłbym nieco podstawowy mikrofon dynamiczny. Przy następnej wypłacie inwestuję w condensera. xd

Cześć! Wkońcu dotarliśmy aż tu! xD Co ja bym mógł Wam jeszcze o sobie powiedzieć, czego nie moglibyście już wydedukować po przebiciu się przez tą całą ścianę tekstu? (Za co props!) Więc może tak -- uwielbiam czytać, pisanie to moja największa miłość, której kroku nie odstają muzyka i aktorstwo, a ze sportów lubię pakować bica i doprowadzać się do wstrząsu mózgu ćwicząc parkour. Haj lajf i życie ostre jak maczuga.
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

Kurde mol, zapomniałem wzmienić co nie co o samym nagraniu. xd To tak w skrócie -- można usłyszeć "szwartek" z racji tej, że starałem się oddać głos kogoś nieco skacowanego/podpitego. Z początku wiersz może też brzmieć jakbym go zaczynał w kabinie prysznicowej, lecz szybko się poprawiam, bo poprostu miałem usta nieco zbyt daleko mikrofonu. xd Za to przyznaję, przejęzyczyłem się z "lecz" -- stąd "let". :D I chyba interpretacja wieśniaka na końcu niespecjalnie mi wyszła. :/ Mogłem pozostać przy twardej narracji.
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
Latherine

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 16
Rejestracja: 23 kwie 2017, 15:04

Propsuję za Fire Emblem <3 Powodzenia w rekrutacji!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

O kurczę, Catch 'em all! Powodzenia w zdobywaniu rang, obyś szybko dołączył wszędzie, gdzie chcesz! :)
Dźwiękowcy i realizatorzy mają dodatkowo własny serwer, gdzie wymieniają się artykułami, poradnikami i oceniają nagrania, więc jeśli już do tego przysiądziesz, zapraszam serdecznie tam!

Parkour! Jesteś już drugą osobą w tym tygodniu, która o tym mówi, co się dzieje :D. Samouk czy chodzisz na zajęcia?

Z takim zaangażowaniem widzę Cię potem na reżyserze, ba, nawet na dwóch.
Skąd jesteś?
Ostatnia przeczytana książka to...? ;)
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

Latherine pisze:
16 cze 2017, 12:44
Propsuję za Fire Emblem <3 Powodzenia w rekrutacji!
Dziękuję! Przy rekrutacji zadbam już, żeby wszystko było zapięte na ostatni guzik. ^^ Potem, jak się uda, można działać coś z Fire Emblem!
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

Pchełka pisze:
16 cze 2017, 14:09
O kurczę, Catch 'em all! Powodzenia w zdobywaniu rang, obyś szybko dołączył wszędzie, gdzie chcesz! :)
Dźwiękowcy i realizatorzy mają dodatkowo własny serwer, gdzie wymieniają się artykułami, poradnikami i oceniają nagrania, więc jeśli już do tego przysiądziesz, zapraszam serdecznie tam!

Parkour! Jesteś już drugą osobą w tym tygodniu, która o tym mówi, co się dzieje :D. Samouk czy chodzisz na zajęcia?

Z takim zaangażowaniem widzę Cię potem na reżyserze, ba, nawet na dwóch.
Skąd jesteś?
Ostatnia przeczytana książka to...? ;)
I tak, zrobił się z tego nieco odcinek Pokemonów z łapaniem rang, lecz taki już jestem, że lubię zdobywać doświadczenie w różnych dziedzinach. ^^ Jak mawia przysłowie: "Edukacja to potęgi klucz!" ;D Dziękuję też bardzo za dobrożyczenie!

Wow, fajnie by było uczyć się od super pro masterów na ich tajnych serwerach, gdzie strzeżą największych sekretów swojego fachu. :o Realizatorzy i dźwiękowcy są tacy cool! :D Brzmią jak tacy Anonymous fandubu.

Jeśli chodzi o parkour, to zawsze uczyłem się sam z videoporadników na YouTube; nigdy wcześniej nie słyszałem o polskich instruktorach. ;/ Albo poprostu nie włożyłem wysiłku w szukanie jakiegoś w moim regionie. W sumie, to zawsze czerpałem więcej satysfakcji będąc samoukiem, no ale czasem trzeba uczyć się od lepszych. ^^

Wooo, stanowisko dwóch reżyserów uczyniłoby mnie już dosłownie takim drugim Hideo Kojimą, tylko może z mniejszym ego. xD (Fani serii Metal Gear Solid będą wiedzieć, o kogo chodzi. ;D) Hah, oby się udało! Jest tyle anime, które według mnie zasługują na pełnoprawny, profesjonalny polski fandub!
Hmm.. Z książek ostatnio czytam na nowo "Ostatnie Życzenie" Andrzeja Sapkowskiego, lecz przedtem była jakaś Clive'a Barkera, której tytułu zapomniałem szybko, bo stylistyka, w jakiej została napisana nawet w połowie nie umywała mi się do ciągłej poezji H. P. Lovecrafta. Zabieram się jeszcze za "Papierowe Miasta" John'a Greena, jako że znajoma przekonała mnie opisem, nie sugerującym, że jest to kolejne tanie romansidło pokroju "Gwiazd Naszych Winy".
A jestem z Siemianowic Śląskich, z baaaaardzo bliskich okolic Katowic na Górnym Śląsku. :D Można powiedzieć, że jesteśmy prawie jak jedno miasto ze względu na tą bliskość, wchodząc w skład aglomeracji.
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Oo-- Widzę to Lost in Thoughts All Alone i też muszę porespektować *^* Może jeszcze mi powiedz, że planujesz Lost in the Waves to już w ogóle mnie kupiłeś.
Powodzenia w rekrutacji! ^^
Awatar użytkownika
Nsir

Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2017, 04:57

PhantasticAnanas pisze:
17 cze 2017, 01:23
Oo-- Widzę to Lost in Thoughts All Alone i też muszę porespektować *^* Może jeszcze mi powiedz, że planujesz Lost in the Waves to już w ogóle mnie kupiłeś.
Powodzenia w rekrutacji! ^^
Właśnie stąd zależałoby mi, żeby to mogło być na dwa głosy. ^^ "Lost In The Waves" jest traktowane jako czwarta zwrotka "Lost In Thoughts...", ale nigdy nie zostało to oddane nawet w cover'ach. ;/ A myślę ciekawie by było uzupełnić piosenkę o brakującą zwrotkę! ^^ Cieszę się, że trafiłem w gust!
I dziękuję bardzo! Dam z siebie wszystko podczas rekrutacji! ^^

Ej, dopiero czytałem Twojego posta na powitanie, a Ty już masz rangę! Super! Gratuluję! ^^
Podobne rzeczy nigdy nie działają tak samo.
Awatar użytkownika
PhantasticAnanas

Ilustrator

Posty: 11
Rejestracja: 13 cze 2017, 22:29

Nsir pisze:
17 cze 2017, 02:38

Właśnie stąd zależałoby mi, żeby to mogło być na dwa głosy. ^^ "Lost In The Waves" jest traktowane jako czwarta zwrotka "Lost In Thoughts...", ale nigdy nie zostało to oddane nawet w cover'ach. ;/ A myślę ciekawie by było uzupełnić piosenkę o brakującą zwrotkę! ^^ Cieszę się, że trafiłem w gust!
I dziękuję bardzo! Dam z siebie wszystko podczas rekrutacji! ^^

Ej, dopiero czytałem Twojego posta na powitanie, a Ty już masz rangę! Super! Gratuluję! ^^
To w takim razie duzo wyjaśnia! : O Jeżeli mam być szczera to nigdy o tym nie wiedziałam, ale to nieważne; liczy się to, że piosenka jest świetna, a żadnego polskiego coveru jeszcze do niej nie spotkałam ^^ Tym bardziej z ostatnią zwrotką! ^^
Nie ma za co! I jeszcze raz powodzenia! <3

Dziękuję! ^^ Też bardzo mnie to cieszy!
ODPOWIEDZ