Przywitanie, czyli jak zepsuć sobie reputacje na samym początku

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Nick: LittleDAL (nick z YouTube oraz Tumblr)
Wiek: 21 (wkrótce)
Płeć: Kobieta
Próbka głosu: Był kiedyś filmik z moim śpiewem, ale był tak słaby, że brat usunął :P
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Ogólnie, to chciałabym się zajmować grafiką oraz ilustracjami. Niedawno przyjechał do mnie nowiuteńki tablet graficzny, więc w końcu mogę się bardziej rozwijać.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Chciałabym stworzyć ilustrację do jakiejś grupowej piosenki. Zaprojektować piosenkarzom stroję odpowiednie do piosenki. A że ostatnio, mam na myśli od ponad roku, mam bzika na punkcie Undertale, to chętnie bym zobaczyła naszych kochanych piosenkarzy w strojach inspirowanych tą grą. Ale jedną z takich piosenek, którą bym bardzo chętnie zilustrowała jest "Blessings" albo "Connecting", tylko w wielkiej grupie z różnymi głosami po polsku. I tak, wiem, że parę już jest. Albo coś naprawdę "dziecinnego", główny theme z Power Rangers, mogłoby brzmieć świetnie w wersji rockowej w wykonaniu mocnych męskich głosów.
Mikrofon: Jakiś wbudowany w laptop ^^;;

Witam Was wszystkich!!
Ogólnie to od bardzo dawna słucham piosenki z NanoKarrin i jestem wręcz zachwycona. Moje zdolności śpiewania, kończą się na amatorskim śpiewaniu piosenek, które wpadną w ucho. I chociaż, są osoby, które mówią, że ładnie śpiewam, lepsza jest w rysowaniu, co jest moją główną pasją. W przyszłości marzę by zarabiać na moich pracach. Aż założyłam bloga, który ma większość moich prac. Ale rysowanie to nie jedyna moja pasja. Także piszę opowiadania. W realizacji mam trzy: o Undertale, o świecie jak z gry fantasy oraz coś bardziej prywatnego. Jestem także współkreatorką innego uniwersum Undertale (tak, mam "małego" świra na tym punkcie). Uwielbiam także gry komputerowe. Ale gram tylko w takie na jakie pozwala mi mój laptop. Ale League of Legends mi chodzi w 60fps, więc chyba nie jest źle (jedynie ten mój biedny internet z dirta ;;^;;) Jeśli jest jeszcze coś nie jasne z moją osobą, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. ^^
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

LittleDAL pisze:
03 lip 2017, 19:27
Chciałabym stworzyć ilustrację do jakiejś grupowej piosenki. Zaprojektować piosenkarzom stroję odpowiednie do piosenki. A że ostatnio, mam na myśli od ponad roku, mam bzika na punkcie Undertale, to chętnie bym zobaczyła naszych kochanych piosenkarzy w strojach inspirowanych tą grą. Ale jedną z takich piosenek, którą bym bardzo chętnie zilustrowała jest "Blessings" albo "Connecting", tylko w wielkiej grupie z różnymi głosami po polsku. I tak, wiem, że parę już jest. Albo coś naprawdę "dziecinnego", główny theme z Power Rangers, mogłoby brzmieć świetnie w wersji rockowej w wykonaniu mocnych męskich głosów.
Na reżysera! Na reżysera!
Awatar użytkownika
Seric
Moderator
Moderator

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:15

Hej, zwróciłaś moją uwagę oryginalną nazwą tematu - aż wszedłem, żeby przeczytać co masz do powiedzenia. Fajnie rysujesz, czemu akurat tumblr, a nie deviantart albo fb?

No i pytanie ostateczne:
Czy też uważasz, że W.D. Gaster został podzielony na Sansa i Papyrusa? :)
Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Na reżysera?? Czemu?? O.o

Miałam kiedyś dA, ale jakoś jego obsługa mnie nie przekonała. Bardziej byłam w stronę prowadzenia blogu, w którym poza rysunkami mogły być inne moje prace myśli itd. itp. a fb, to ja tam tak rzadko zaglądam, że nie było sensu. Tumblr wyszedł m.in. dlatego, że chciałam by moje prace kiedyś były "światowe", albo raczej by były znane chociaż w jakiś fandomach.

Co do Gastera. The game theorist I see :D Moja teoria na temat Gastera jest nierozstrzygnięta, dlatego piszę własną wersję, że mógłby być ich ojcem. Ale teoria, że w oryginalnej grze, został podzielony na tą dwójkę, jest bardzo prawdopodobna i bardzo mi się podoba.

Czy odpowiedziałam na pytania??
Awatar użytkownika
Seric
Moderator
Moderator

Wokalista

Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:15

Excellent! Dostajesz awans! Poczytam Twoja historię w wolnym czasie ;)

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Yay, dziękuję!! Mam nadzieję, że się spodoba. Nawet teraz piszę kolejną część prologu do undertale. I My story to całkiem inna historia, może kiedyś opowiem, bo to w końcu Moja Historia. Ha XD
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Bo wiesz, czego chcesz :D Przydatna cecha! :D
Awatar użytkownika
Zirathell

Ilustrator

Posty: 9
Rejestracja: 03 lip 2017, 10:51

Nie wiem czy nadaje się na reżysera. Mogę spróbować na rekrutacji, ale mimo wszystko skłaniam się do bycia ilustratorem.
A to czego chce jest naprawdę dużo. Po prostu mam trochę pomysłów na projekty, nic więcej ^^
ODPOWIEDZ