Witam wszystkich serdecznie

Poznajmy się! :)
Corvus

Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2017, 17:27

Nick: Corvus
Wiek: 17
Płeć:
Próbka głosu:
[youtube][/youtube]
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: W Nanokarrin czułabym się dobrze w roli wokalistki lub aktorki dubbingowej, jednak z uwagi na obecny brak dostępu do sprzętu oraz stan mojego gardła, wolę wstrzymać się od udziału w rekrutacji. Załączona próbka głosu to nagranie sprzed kilku miesięcy, które dopiero umieściłam w Internecie.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Obecnie marzy mi się jakiś projekt związany z anime Kuroshitsuji: ,,Book of Murder" lub ,,Book of Atlantic" i bardziej mam tu na myśli jakąś scenkę. Mam naprawdę dużą słabość do tego anime.
Mikrofon: Shure PG58

Sądzę, że wszelkie najważniejsze formalności ujęłam już w powyższym formularzu. Nie byłoby to jednak nazbyt nowatorskie, zostawić to bez kilku dodatkowych wzmianek na temat mój temat, skoro już tu się zjawiłam.

Do moich zainteresowań należy szeroko pojęta popkultura japońska, pisanie, filozofia, rysunek, rękodzieło, śpiew oraz gotowanie. Przepadam także za towarzystwem zwierząt.
Muzyka której słucham na co dzień nie ogranicza się do jednego gatunku, jednak ostatnio przechyla się bardziej w stronę brzmień elektronicznych - synth rock, dark wave, industrial. Preferuję bardziej melancholijne klimaty.
Moje plany na przyszłość ograniczają się do doskonalenia się w tym, co wychodzi mi najlepiej i czerpania z tego korzyści.
Poza tym, jestem osobą pewną siebie, twardo stąpającą po ziemi i wedle możliwości wcielającą swe plany w życie.

Zapraszam do zadawania mi wszelkiego rodzaju pytań!
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

A co z rękodziełem? Co robisz?
Corvus

Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2017, 17:27

Pchełka pisze:
06 lip 2017, 19:29
A co z rękodziełem? Co robisz?
To są różne rzeczy - ozdoby i breloki z modeliny, kartki z życzeniami, bransoletki, chokery. Zależy, co w danej chwili mi się spodoba.
ODPOWIEDZ