Cześć i czołem!

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Nick: Seledin / Mati / Błotniak (setki określeń, najczęściej po prostu Mati)

Wiek: 26

Próbka głosu: https://drive.google.com/file/d/0B7ny1F ... d2TEU/view

Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Wszelkie produkcje dubbingowe jako aktor. Skrajne osobowości, począwszy od nieziemskiej euforii, kończąc na ostatniej fazie depresji.

Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Usłyszeć swój głos w jednej z gier komputerowych, czyli pojawić się pośród profesjonalnych aktorów.

Mikrofon: Rode NT-1a, oraz Shure Beta 58A.



Wielki pasjonat głosu, z wykształcenia anglista oraz nauczyciel emisji głosu. Malarz, który korzysta tylko z jednego narzędzia - głosu. Pomagam innym odnaleźć ich autentyczne brzmienie. Obecnie zajmuję się szkoleniem ludzi pod kątem techniki mowy, autoprezentacji, wystąpień publicznych i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc - opiekuję się głosami moich podopiecznych. Czasem zajmuję się podkładaniem głosu pod reklamy, swego czasu pracowałem jako główny lektor w lokalnym radiu (Płock). Miłośnik śpiewu oraz były wokalista w zespole hard-rockowym. W wolnych chwilach gitarzysta. Nieustanny poszukiwacz nowych dźwięków, szkół śpiewu, doznań muzycznych. :)
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 15:57 przez Seledin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jestem pod wrażeniem :)
Nadal mieszkasz w Płocku?

Koniecznie zostań reżyserem!
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Tak, nadal mieszkam w Płocku. Reżyserem niekoniecznie, ale na pewno profesjonalnym aktorem dubbingowym. :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Miałam na myśli, żebyś został reżyserem scenek na NanoKarrin :D
Awatar użytkownika
Katiaw

Wokalista

Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2017, 23:33

Hej ho!
Worry not.
ODPOWIEDZ