Dziś urodziny ma...

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Yumena

Dialogista (młodszy)

Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:17

Nick: Yumena
Wiek: 15
Płeć: K
Próbka głosu: Wszystkie znaki na niebie mówią, że powinna w najbliższym czasie się pojawić.
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Obecnie najbardziej mi się marzy dialogista i na tej randze chciałabym się aktualnie skupić. W późniejszym czasie chętnie bym spróbowała z aktorem czy wokalistą (cóż za klasyczny zestaw).
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Coś związanego choćby ze Starmyu? Byłoby cudownie.
Mikrofon: Obecnie funkcjonuję na dyktafonie w telefonie... mikrofon znajduje się na liście rzeczy do kupienia...

Tak, dokładnie! Dzisiaj urodzony ma Aoi Shouta. Co z tego wynika? W zasadzie nic, ale potrzebowałam jakiejś motywacji, by się w końcu tutaj odezwać. Poza tym mogę powiedzieć, że to nie jest randomowa data, a o urodzinach faceta z sopranem będę w przyszłości lepiej pamiętać.
Skoro już tutaj jestem, pewnie przydałoby się powiedzieć trochę o moich zainteresowaniach. Kocham języki obce, jednak brakuje mi często konsekwencji przy nauce. Podobnie sprawa ma się z pianinem, bez którego już nie wyobrażam sobie życia. Ostatnio stałam się wielką fanką akwareli (cudów nie ma, ale satysfakcja już tak). Uwielbiam czytać i oglądać przeróżne rzeczy, a co za tym idzie, mam ciągłe zaległości. Tu jakaś książką, tam film, a tam anime...
Wracając do Aoiego. Od około dwóch lat jestem oczarowana japońskim dubbingiem. Więc jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać o cudowności niektórych seiyuu, to jestem jak najbardziej chętna. Ostrzegam tylko, że nie odnajduję się w kobietach w tym zawodzie i nie potrafię przywołać nazwiska żadnej z nich (przykra prawda)... Jednak o moich ukochanych panach mogę gadać godzinami!


Mam nadzieję, że poznam tu wielu ciekawych ludzi i jeżeli komukolwiek chciało się przeczytać cały ten tekst, to się bardzo cieszę ^ω^
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Łooo, dialogistka, łoo, lubi seiyuu, łoo, pianino!
Awatar użytkownika
Yumena

Dialogista (młodszy)

Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:17

Łooo, fejm przeczytał moje wypociny!

A tak szczerze, to bez przesady z tymi zachwytami, naprawdę nie ma nad czym <aczkolwiek nie zaprzeczę, miło się na serduszka zrobiło>. Moja miłość do seiyuu ma takie konsekwencje, że jak ktoś znajdzie się obok mnie o niewłaściwej porze, to bedzie musiał wysłuchać zachwytów nad np. Suwabe... Suwabe-sama życiem! <3 xD
Awatar użytkownika
Budyś

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Animator

Posty: 67
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:41

Yumena pisze:
11 sie 2017, 14:21
Kocham języki obce, jednak brakuje mi często konsekwencji przy nauce.
i feel ya...
Obrazek
ODPOWIEDZ