„Całe życie składa się tylko z powitań” Dlatego trzeba się przywitać! ;)

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

"Całe życie składa się tylko z powitań i pożegnań" ~ L. M. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza" Nick: Alisun
Wiek: 19
Płeć:
Próbka głosu: Tutaj! Jedna z prób, bo cały czas próbuję, eksperymentuję, ćwiczę, dopracowuję. ;)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: "Tu wpisz w kilku słowach..." Niestety nie potrafię tylko w kilku - mam skłonność do rozpisywania się. :oops: Odpowiem dodatkowo przewrotnie. Chciałabym się zajmować rozwojem, aby wraz z nim kroczek po kroczku z Waszą pomocą stawać się coraz lepsza i móc zdobywać różne nanokarrinowe kolory. Marzy mi się na początek kolor niebieski lub pomarańczowy, choć w tym drugim większe pokładam nadzieje w powodzeniu rekrutacji, ale okaże się czy będzie mi dane w ogóle zaznać tych zaszczytów. Natomiast jak znajdę dobry program, przypomnę sobie co nieco o obróbce filmów (kiedyś bawiłam się w Sony Vegasie, ale wraz ze zmianą zepsutego komputera program przepadł) i się w tym podszkolę to spróbuję zawalczyć o zielony, bo do odważnych świat należy.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Wymarzone by było chyba po prostu móc wziąć udział w jakimś projekcie fandubbingowym, ale jeśli chodzi o konkrety to usłyszeć dobry polski cover Evanescence - Bring me to life (wiem, że ani to z filmu, ani z anime, ale mam mam do tej piosenki wielki sentyment) albo polski dubbing Wolf’s Rain lub Księżniczki Mononoke. Ale skoro o marzeniach mowa... Może wymarzonym projektem nie można tego nazwać, ale ostatnio przyszły mi na myśl wersje dwóch openingów Fairy Tail z wymarzoną obsadą NK i klimatem do nich. W roboczej wersji tego posta swoje wizje nawet opisałam, ale po zobaczeniu jakiego już napisałam potworka na „dzień dobry” to wolałam go choć trochę skrócić. ^^'
Mikrofon: Samson Go Mic i jakiś w słuchawkach Witajcie!
Wytrwałych zapraszam do lektury, a dla tych trochę mniej pogrubione słowa kluczowe. :D
A teraz coś o sobie. Najbardziej lubię poznawać nowych ludzi, ich historie, charaktery, światopogląd i... mówić im ile mam lat. Tak, tak, nikt źle nie przeczytał. Mój „charakterystyczny” wygląd podobno sprawia, że ludzie dają mi 4 lub 5 lat mniej (w tym roku zdarzył się rekord i usłyszałam, że wyglądam na 12 lat :roll: ), więc kiedy mówiłam ludziom, że jestem w gimnazjum, liceum, a teraz mówię, że idę na studia to ich wyraz twarzy, wymowna cisza, pytanie czy żartuję zawsze bardzo mnie bawi. Poza tym lubię uprawiać sport, najbardziej jeździectwo i taniec, ale cały czas szukam zajęcia, które by mnie wciągnęło do głębi i stałoby się naprawdę moją pasją, w której czułabym się po prostu dobrze. Próbowałam już wielu rzeczy (od aktorstwa przez sporty kynologiczne po łucznictwo) i traciłam czymś zainteresowanie, czasowo jedna rzecz wykluczała drugą albo się w czymś nie odnajdywałam, ale kto wie może fandubbing okaże się „tym jedynym”.
Jestem miłośniczką zwierząt pomijając robactwo (z wyjątkiem gąsienic i motyli). Gdy byłam małą dziewczynką przez moje dłonie przewinęły się owady, ryby, płazy, ptaki i ssaki. Takie dzikie i udomowione. Najwspanialszym doświadczeniem była opieka nad młodą dziką jaskółką, kiedy jej rodzice siadali na mojej dłoni, żeby nakarmić swoje młode. Chociaż wychowanie motyla z gąsienicy też było dosyć ciekawe.
Lubię czytać różne gatunki książek - kryminały, horrory, fa. Z anime jak "typową" dziewczynę najbardziej ciągnie mnie do shounenów (Naruto, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, SAO), choć w ramach przyjemnej odskoczni lubię obejrzeć sobie czasem jakieś krótkie serie o innej tematyce (łzawe, komedia (Full Metal Panic) albo trochę „cięższe” np. Wolf’s Rain lub Gdy zapłaczą cykady) oraz pełnometrażowe filmy jak Wilcze dzieci, O dziewczynie skaczącej przez czas, W stronę lasu świetlików oraz ze studia Ghibli, a z nich w szczególności Księżniczka Mononoke. Ze zwykłymi serialami i filmami mam tak jak z książkami - praktycznie wszystkie gatunki lubię oglądać. Jestem zwolenniczką starych kreskówek, z małymi wyjątkami jak np. Zwyczajny Serial lub Wodogrzmoty Małe.
Widziałam również w którymś powitaniu, że są tu biolchemy lubiące biolchemiczne suchary i ludzie lubiący po prostu memy. Przyznaję więc bez bicia, że przez 3 ostatnie lata żyłam tym, więc zgłasza się do Was kolejna maniaczka memów i biolchem, aby kultywować tę tradycję. 8-)

Z kanału NanoKarrin przypadł mi do gustu całokształt openingu RWBY i „Odwagi” oraz tekst „Iskry” SAO i „I see fire” (po dłuższym słuchaniu tego kawałka zaczęłam naprawdę wierzyć, że w oryginalne było miasto pod górą - tak idealny w niektórych momentach ten tekst był według mnie), a lekkim zaskoczeniem było, że ktoś się zabrał za zrobienie polskiego dubbingu School 13, choć rosyjski to jednak rosyjski. ;)

No dobrze chyba tyle starczy o mnie na początek. :P Jeśli ktokolwiek przeczytał całość to wiedz, że jestem z Ciebie dumna mój drogi czytelniku lub czytelniczko. Będzie mi niezmiernie miło Was wszystkich bliżej poznać!
► Pokaż Spoiler
Nexis

Aktor

Dialogista

Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2017, 15:04

Hejka :) Stwierdziłem, że po przeczytaniu takiej ilości tekstu, aż głupio nic nie napisać :lol:
Ta próbka krasnoludków, którą tutaj dałaś jest całkiem fajna i myślę, że jak jeszcze troszkę poćwiczysz, to rangę aktora na spokojnie powinnaś dostać ^^ Pomyśl też o roli dialogisty, ładny kolorek i można dużo pisać xD
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Nexis pisze:
19 wrz 2017, 20:05
Hejka :) Stwierdziłem, że po przeczytaniu takiej ilości tekstu, aż głupio nic nie napisać :lol:
Ta próbka krasnoludków, którą tutaj dałaś jest całkiem fajna i myślę, że jak jeszcze troszkę poćwiczysz, to rangę aktora na spokojnie powinnaś dostać ^^ Pomyśl też o roli dialogisty, ładny kolorek i można dużo pisać xD
Hej. :P Podziwiam na wstępie za przeczytanie całości, a za odpisanie na to już w ogóle szacun.
Dzięki. Dodałeś mi trochę otuchy, więc będę się starać jeszcze bardziej. :) Apropo dialogisty. Napisałam sobie polską wersję dla jednej z postaci do scenki na rekrutację do aktora. Jak skończyłam to stwierdziłam, że jak już tyle zrobiłam to co mi szkodzi dorobić jeszcze "parę" kwestii dla reszty bohaterów ze scenki. I tak już któryś dzień bawię się w dopasowywanie polskich kwestii pod kłapy, bo tak mi się to spodobało, więc pewnie niedługo powinnam spróbować zdobyć ten ładny kolorek by móc spełniać się w pisaniu. :lol:
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Uaaaa, ściana tekstu! :D
Skoro lubisz sport i szukasz nowych rzeczy, to spróbuj pole dance'u, jeśli jeszcze nie próbowałaś ;). Choć pewnie jeździectwo zajmuje dużo czasu.
Mam nadzieję, że uda się przejść rekrutację, bo potrzebujemy osób takich jak Ty - z pasją, cierpliwych i otwartych na nowe wyzwania :).
Awatar użytkownika
Smiley

Aktor

Wokalista

Posty: 44
Rejestracja: 09 paź 2016, 23:42

Tyle zainteresowań, tyle zapału, cudnie! Z pewnością znajdziesz u nas jakieś zajęcie dla siebie.
//Na jakie studia się wybierasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
Alisun

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 213
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Pchełka pisze:
20 wrz 2017, 16:55
Uaaaa, ściana tekstu! :D
Skoro lubisz sport i szukasz nowych rzeczy, to spróbuj pole dance'u, jeśli jeszcze nie próbowałaś ;). Choć pewnie jeździectwo zajmuje dużo czasu.
Mam nadzieję, że uda się przejść rekrutację, bo potrzebujemy osób takich jak Ty - z pasją, cierpliwych i otwartych na nowe wyzwania :).
8-)
Pole dance od jakiegoś czasu widnieje na liście "rzeczy do spróbowania". :D Dzisiaj akurat w ramach powitalnego tygodnia dla pierwszoroczniaków na studiach będą organizowane darmowego zajęcia, na które mam nadzieję uda mi się wpaść. ;)
Smiley pisze:
22 wrz 2017, 15:48
Tyle zainteresowań, tyle zapału, cudnie! Z pewnością znajdziesz u nas jakieś zajęcie dla siebie.
//Na jakie studia się wybierasz?
Dziękuję! :)
//Equine Science - jako że nie ma takiego kierunku w Polsce to trochę trudno dla mnie to przetłumaczyć, ale najlepiej określa i brzmi po polsku jako Nauka o koniach lub wymyślone przez znajomego z akademika - "Koniologia". :lol:
ODPOWIEDZ