Nieśmiałe cześć

Poznajmy się! :)
Awatar użytkownika
Kissuisen

Tekściarz (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, 00:54

Nick: Kissuisen
Wiek: 18
Płeć: kobieta
Próbka głosu: chyba niepotrzebne (i tak rzadko się odzywam)
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: kiedyś chciałam śpiewać (ale się nie nadaję), a teraz chcę być tekściarzem
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: chyba nie mam
Mikrofon: jakiś jest

Cześć. Już od kilku lat myślę o waszym kanale: to jest świetne, podziwiam tych ludzi, ja bym nie dała rady zrobić czegoś takiego. W tym roku byłam na Nejiro (jeeej! Mój pierwszy konwent :D ). Większość czasu spędziłam u was w sali i się nie nudziłam (chociaż mogło to wyglądać inaczej bo albo siedziałam w miejscu albo chodziłam gdzieś bez celu, ale ja tak mam :lol: ). Wróciłam szczęśliwa i 3 dni uśmiech nie schodził mi z twarzy (a ludzie mówią, że jestem smutasem więc to jest coś :D ). Dowiedziałam się, że mój tekst nie jest taki zły więc spróbuję swoich sił w rekrutacji. Od lipca minęło już tyle czasu to dlaczego dopiero teraz próbuję coś ruszyć w tą stronę? Bo jestem chorobliwie nieśmiała i najtrudniej jest mi zacząć. Mniejsza z tym bo zaczynam smutać. Mam kilka zainteresowań: rysuję, robię orgiami (nawet sama coś wymyślałam), lubię rozmowy o bytach nadnaturalnych (duchy, demony, wampiry…) i robię biżuterię (jak kiedyś będę miała druty z konkretnego metalu, a nie spinacze to będę szukać klientek :D ).
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Ooo, a pokaż siebie na zdjęciach / nagraniach! Chcę sobie przypomnieć, kim jesteś! :D
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Chyba zdecydowanie wiem kim jesteś :D
Witaj \o/
Awatar użytkownika
Red Queen

Posty: 52
Rejestracja: 25 sty 2017, 13:04

Czyżbyś nie była jedną z tych osób, które poszły o radę odnośnie tekściarstwa na Nejiro?

O, i brałaś udział może w jakimś konkursie NK na Nejiro? Bo jeśli tak to być może cię kojarzę XD
Obrazek
Jesteście przeżytkiem tego świata.
Dinozaurami.
Będziecie żyć dostatnio, aż nadejdzie koniec.
A ja? Będę waszym meteorem.
Awatar użytkownika
Kissuisen

Tekściarz (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, 00:54

9
Pchełka pisze:
22 wrz 2017, 01:45
Ooo, a pokaż siebie na zdjęciach / nagraniach! Chcę sobie przypomnieć, kim jesteś! :D
Chyba tak sobie mnie nie przypomnisz, unikam zdjęć, ja nawet nie istnieję (nie mam Facebooka :lol: ). Znajomi mnie nakłaniają, ale im się to nie udaje. Ja jestem tą osobą która zabrała "trochę" czasu Serkowi w sobotę, a Ciebie pytałam jeszcze coś z tym tekstem w niedzielę :)
Awatar użytkownika
Kissuisen

Tekściarz (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, 00:54

Kadan pisze:
22 wrz 2017, 11:55
Chyba zdecydowanie wiem kim jesteś :D
Witaj \o/
Jeeej! Ktoś mnie pamięta :D
Awatar użytkownika
Kissuisen

Tekściarz (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, 00:54

Red Queen pisze:
22 wrz 2017, 13:57
Czyżbyś nie była jedną z tych osób, które poszły o radę odnośnie tekściarstwa na Nejiro?

O, i brałaś udział może w jakimś konkursie NK na Nejiro? Bo jeśli tak to być może cię kojarzę XD
Tak, poszłam po rady, ale nie brałam udziału w żadnych konkursach :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

No właśnie, ja żeby zapamiętać ludzi, to muszę z nimi spędzić trochę czasu :c I przez trochę mam na myśli na przykład tydzień :P.
Kadan

Ilustrator

Posty: 56
Rejestracja: 29 lis 2016, 15:53

Yey \o/ o ile dobrze pamiętam miałaś wianek i sukienkę? W każdym bądź razie ubranie było chyba z dość lekkiego materiału. A później jeszcze do ciebie zagadałem na chyba dwa zdania, ok, to chyba brzmi trochę stalkersko X,,D
Awatar użytkownika
Kissuisen

Tekściarz (młodszy)

Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2017, 00:54

Kadan pisze:
27 wrz 2017, 04:54
Yey \o/ o ile dobrze pamiętam miałaś wianek i sukienkę? W każdym bądź razie ubranie było chyba z dość lekkiego materiału. A później jeszcze do ciebie zagadałem na chyba dwa zdania, ok, to chyba brzmi trochę stalkersko X,,D
Tak, to chyba ja ^^ Jestem zdziwiona bo zazwyczaj nikt mnie nie pamięta, albo nie zauważa (co miewa swoje dobre strony XD), a tu jeszcze tyle szczegółów. Trochę to dziwne, ale czy stalkersko brzmi to nie wiem. Kiedyś miałam taką sytuację:
Koleżanka (wtedy praktycznie jej nie znałam bo to początek gimnazjum): Pośpiesz się, wracam z tobą!
Ja: Co? Jak to? Dlaczego?
Koleżanka: Wiem gdzie mieszkasz.
Ja: Skąd?
Koleżanka: Jak wczoraj wracałaś ze szkoły to szłam za tobą. To jest po drodze do pracy mojej mamy. Idziemy już?
Ja: Okeeej…
To brzmiało stalkersko XD
ODPOWIEDZ