[AKTOR] Wiwenus

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Wiwenus

Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2017, 13:24

Hey, jestem Wiwenus, dubbing interesował mnie od dłuższego czasu, ale dopiero teraz się przełamałem, aby coś wysłać. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wyszło i się spodoba, Pozdrawiam. :D
krasnoludki -
scenka -
Wiwi
Awatar użytkownika
Trysku

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2017, 17:18

smiesznie wyszla scenka. xD
Wiwenus

Posty: 7
Rejestracja: 09 wrz 2017, 13:24

Trysku pisze:
17 wrz 2017, 09:09
smiesznie wyszla scenka. xD
Dzięki
Cercia

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 21:54

Dobrze modulujesz głos :)
Powodzenia w rekrutacji!

Zacznij tam, gdzie jesteś.
Użyj tego, co masz.
Zrób, co możesz!


- Artur Ashe
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Nie wiem jak inni, ja połowy nie zrozumiałam, wina albo słabej jakości mikro albo dykcji (obstawiam i jedno i drugie). Modulacja fajna, co do emocji się nie wypowiem, bo może tak należało to zagrać..
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Mówisz bardzo nieśmiale, mikrofon Cie nie ugryzie, a my tym bardziej!
Popracuj nad dykcją i niezjadaniem wyrazów, literek. Szczególną uwagę zwracaj, żeby zamiast "on" czytać "ą", oczywiście w miejscach przez to wymaganych. Przyznaj, że "piONtek", czy "zimujOM", nie brzmi spoko. Dalej, "Czy bŁodySOODŚĆdUgie", mniej więcej tak to usłyszałem. Te błędy bardzo łatwo wychwycić gdy samemu jesteś ich świadom, staraj się dostrzegać co brzmi źle, a trening będzie jeszcze bardziej owocny.

Modulacje są całkiem, niestety im bardziej napinasz głos, tym gorzej z dykcją i zrozumieniem czytanego przez Ciebie tekstu. Trudne też modulacje wykorzystałeś w scence, przez co ni cholerę nie zrozumiałem ani słowa. Gdy na spokojnie czytałeś krasnale, zrozumienie Ciebie jeszcze było możliwe. Niestety scenka to totalny chaos, musisz nad sobą jeszcze dużo popracować. Pamiętaj, że ubiegasz się o rangę aktora - bądź postacią, zamiast sucho czytać napisane kwestie. Twoje wpasowanie w ruch ust było zerowe. Ty swoje, animacja swoje - tak być nie może.

Kolejna kwestia to mikrofon, nagrywając kwestie postaraj się obniżyć czułość mikrofonu tak, by uniknąć nieprzyjemnych przesterów. W Twojej scence każda donośniejsza kwestia kończyła się właśnie nieprzyjemnym dla ucha wyskokiem. Sama jakość mikrofonu też nie należy do najlepszych, jeśli faktycznie zajarałbyś się dubbingiem to polecałbym kupić Ci coś lepszego.

A na tą chwilę z przykrością informuję, że nie udało Ci się dołączyć do grona aktorów.
Zapraszam Cie do naszej forumowej szkółki, na pewno wyniesiesz z niej dużo cennych nauk. Mam nadzieję, że się nie poddasz i jak tylko poprawisz swoje umiejętności, znowu zawitasz do rekrutacji!

Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany