Macierak - Raz jeszcze

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Macierak

Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:03

Hej, cześć i czołem. Nie pytacie skąd się wziąłem bo was to zapewne nie interesuje... (Bieszczady, jakby ktoś pytał)

Ale do rzeczy.
Krasnale -
Nie odszumiane dla zachowania dźwięku. Bez przygotowania, najlepiej wychodzi na żwyca. Serio. Spróbowałem jeszcze 2 razy dla pewności, ale ten był idealny.

Niera -
Ten denny głos jest celowy. Trochę fun fact, bo osobne kawałki tekstu wrzucałem na czuja w program, a okazało się idealnie wpasowane do wideo, no może poza maleńkimi przeciągnięciami xd

Miałem pisać 30 września ale jakoś tak leń złapał i się troszeczkę (Ale tylko ociupinę) przesunęło

@edit
Sciszone :P (A mówili, zapisuj barani łbie, zapisuj)

A. I wszystkiego naj :P
Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 17:28 przez Macierak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Nie ten dział ;) Przeniosłam.
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć!

Krasnoludki całkiem spoko, ale scenki w ogóle nie rozumiem co tam się dzieje, bo przez odgłosy walki nic nie słychać :( wyłącz je i wrzuć jeszcze raz tu
Macierak

Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:03

Poszedł edit - ... lFMSkMzZHM
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Popraw link
Macierak

Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:03



Dobry link był na górze w edicie :P
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć! Wybacz za chwilę zwłoki.

Przy krasnalach czuć, że dykcja nie jest Twoją mocną stroną. Ponadto, miałem wrażenie jakbyś był nieco skrępowany przed mikrofonem - zwolnij, uspokój, baw się!
"Jakoś tak dziwnie się mówi" :D - Kwestia wprawy i odsłuchu. :D

Co do scenki, fajnie że próbowałeś się wczuć w inteligentnego robota. Jednak dalej bardzo dużo mi brakowało. Już nie wspominam o dykcję ale chodzi o samą emisję głosu.
Musisz bardziej otworzyć te gardło, dać trochę więcej życia w to - całe nagranie brzmi jakbyś szeptał, mówił pół--głosem.

Podsumowując, jeszcze dużo pracy przed Tobą. Dykcja, wczucie w rolę, emisja, nawet pewność siebie będąc przed mikrofonem - to wszystko jeszcze wymaga dopracowania.
Tym razem nie przyznaję Ci rangi, mam nadzieję jednak, że się nie poddasz i za miesiąc znów spróbujesz do nas dołączyć.
Miesiąc sumiennej pracy, powinien zagwarantować Ci dołączenia do naszego grona aktorów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Cearme
Awatar użytkownika
kitka

Posty: 4
Rejestracja: 19 lis 2017, 20:20

Szczerze mówiąc, to kompletnie na tym nie znam. I właśnie dlatego nie będę w stanie pomóc...
Nawet bez naszego udziału wszystko ułoży się tak, jak ma się ułożyć, i choćby człowiek nie wiem jak się starał, prędzej czy później ktoś zostanie zraniony. Takie jest życie.
Zablokowany