[Aktor] DeSS

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Dess

Aktor

Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2017, 19:23

Hello!
Trochę się z tym zbierałem, ale wreszcie postanowiłem się przełamać i podjąć poważniejsze kroki w stronę dubbingu.
Krasnoludki:
Scenka:
Osobiście uważam, że zdubbingowanie Alucarda byłoby dla mnie prostsze, ale chciałem spróbować swoich sił w krzyczeniu i byciu przestraszonym.
Mam nadzieję, że pokazałem się tutaj z tej lepszej strony. : )
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Cześć!

Bardzo fajnie się nam zaprezentowałeś, masz duże możliwości. Zabawa głosem imponuje, należyta dykcja, nie jest źle.
Co do scenki, były momenty które sam zagrałbym zupełnie inaczej, ugryzł emocje od innej strony (momentalnie emocji mi totalnie od Ciebie zabrakło) ale wierzę, że wsparcie reżyserskie i trening wystarczy abyś dominował projekty. Ponadto, musisz się pilnować. Przy krasnoludkach gdy żaden ruch ust Cie nie krępował, słychać było Twoją kontrolę nad tym co mówisz - tutaj momentami wpadałeś w chaos, chcąc zmieścić się w "kłapy" wypadałeś z rytmu, traciłeś na dykcji mimo, że pokazałeś w krasnalach jak ładnie umiesz mówić.

Gratuluję, przyznaję Ci rangę młodszego aktora! Gdy już trochę z nami popracujesz, pokażesz swój progres nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebym przyznał Ci pełną rangę.

Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany