[AKTOR] bax

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

bax

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:48

Rekrutacja odrzucona przez niedziałający link i ciszę. Załóż nowy temat, kiedy wrócisz, czekamy! ~ Pcheł

krasnoludki: http://www50.zippyshare.com/v/O3S7B3J7/file.html

scenka:

oryginalna scenka: (fragment pod który podkładałam głos zaczyna się od 1:03 i kończy się na 2:11 minucie filmu)

Przepraszam za tragiczny montaż:(
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Hej,

Krasnoludki fajne! Modulacyjnie, pod koniec troszkę dykcja Ci zaczęła szwankować, ale nie szkodzi, tak jakbyś za słabo buźkę otwierała.

Scenka średnio mi przypadła do gustu, w sensie, że nie do końca rozumiałam co się w niej dzieje xD, no ale ogarnęłam za trzecim razem. Głos całkiem niezły i próbowałaś się w postać wczuć, aczkolwiek, głos za bardzo płaczliwy zrobiłaś, oryginalna laska po prostu mówi z ciepłem w głosie, a u Ciebie brzmi to tak troszkę jak przez łzy. Spróbuj nagrać całość jeszcze raz, ale nie jakbyś płakała/smutała i chlip, ale jakbyś komuś mówiła, że mega Ci na nim zależy i zrobisz wszystko.

Termin poprawki: 24.02.2017
bax

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:48

czyli mam poprawić? nagrać coś innego czy to samo? bo nie do końca zrozumiałam o co chodzi z tym terminem poprawki
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Tak, masz poprawić. Nagrać się do tej samej scenki z inną modulacją. A termin, żebyś nie zniknęła, tylko działała na świeżo! o/
bax

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:48

oki, dziękuję
bax

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:48

poprawiona wersja:


przepraszam za słyszalny katar ale się przeziębiłam
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Kurcze przepraszam, za moje niebycie, ale wynikły u mnie problemy różne, a teraz link nie działa :(
Zablokowany