[AKTOR]Nexis

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Nexis

Aktor

Dialogista

Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2017, 15:04

Hejka :D
Postanowiłem spróbować swoich "sił" :lol: w rekrutacji.
Przyznam, że to mój pierwszy raz nagrywając takie coś i szczerze podziwiam osoby,
które się tym zajmują.
Biorąc pod uwagę moje umiejętności i doświadczenie (sumując je razem wychodzi jakieś 0),
jestem stosunkowo zadowolony z krasnoludków, choć teraz zauważyłem, że ostatnia ich
sekunda jest ucięta:

Teraz, co do scenki — wydaje mi się, że jest śmieszna, więc w sumie swój cel
osiągnęła. Z powodu moich niewątpliwych talentów w montażu, nagrałem całość
na raz, a nawet dodałem realistyczne efekty dźwiękowe, których nie powstydziło by
się nawet Hollywood. Najbardziej mi nie pasuje głos samego Naruto, ale chyba nie
potrafię brzmieć jak tak młody chłopak :x Scenka —

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi co do tego nad czym powinienem pracować, bo
wiem że moja "przygoda" z dubbingowaniem dopiero się zaczyna. Mimo moich
umiejętności sprawiło mi to frajdę, więc mam zamiar pracować codziennie, aby
z czasem być coraz to lepszym.

Pozdrawiam

Przepraszam za tak długi post, ale chyba nie potrafię pisać krótko, może powinienem
spróbować swoich sił jako dialogista :lol:
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Hejka,
na wstępie - przepraszam za małe opóźnienie. ;-;
Co do krasnoludków - bardzo ładnie, nie mam za bardzo do czego się doczepić, ale skoro nagranie jest ucięte, będzie trzeba je nagrać jeszcze raz.
Co do scenki - w tle słychać jakieś buczenie. Nie wydaje mi się, żeby był to typowy szum mikrofonowy, bardziej jakby... odkurzacz w tle? Nieważne co nagrywasz, musisz się zawsze upewnić, że jakość nagrania nie będzie pogorszona przez takie czynniki. Dodatkowo - myślę, że trzymasz mikrofon zbyt blisko twarzy.
To tyle jeśli chodzi o techniczne uwagi. Mówisz bardzo wyraźnie, modulacja głosu idzie Ci bardzo sprawnie, a onomatopeje/efekty specjalny skradły moje serduszko, więc gratulacje, przyznaję Ci rangę aktora. ^^ Powodzenia, baw się w grupie dobrze!
I przypominam o ponownym nagraniu krasnoludków z uwzględnieniem moich uwag [podeślij je w najbliższym czasie proszę].
Zablokowany