[Aktor] Bizmut

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Bizmut

Aktor

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:39

Witam wszystkich o to potrzebne materiały na aktora, mam nadzieje że są zadowalające :D
W scence są małe próby z ścieżką dźwiękową ;)
Krasnoludki- http://www16.zippyshare.com/v/jP9u3p7G/file.html

Scenka z dubbingiem-

Oryginalna scenka-
Ps. Wybaczcie jeśli scenka została źle przetłumaczona ;)
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Siemka,
cieszę się, że wróciłeś! :D Słychać poprawę dykcyjną, ale niestety nadal robisz te same błędy, które wypisałam poprzednio:
gdy powinno być ,,wszystkich" jest ,,wszyskich", zamieniasz ą na om/on, ę też nie istnieje.
Dodatkowo wybrałeś sobie naprawdę fajną scenkę rekrutacyjną, ale nie do końca podołałeś tej roli. Mamy tu 100% koksa, kogoś, kto tryska pewnością siebie, jest głośny, zwraca oczy całego świata na siebie! Krzyczy, jak wchodzi do knajpy! A Ty... recytujesz. :C Modulacje głosu wychodzą Ci fajnie; kiedy trzeba zaintonować jakąś emocję w spokojniejszym tonie głosu to wychodzi Ci to dobrze, ale mam wrażenie, że blokujesz się za każdym razem, kiedy trzeba powiedzieć coś choć ciutkę głośniej.
Prosiłabym Cię, o ponowne podejście do rekrutacji. Można próbować 3 razy, więc nie ma czym się załamywać. ;D
Poskacz, pokrzycz sobie, podzikuj przed nagraniem! Myślę że jeśli powiesz raz cały wiersz uniesionym głosem z przesadzoną dykcją to później też będzie łatwiej Ci otrzymać porządany efekt.
Najwcześniejsza data 3. podejścia: 22.06
Ćwicz dzielnie, powodzenia!
Awatar użytkownika
Bizmut

Aktor

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:39

Cieszę się że zrobiłem postępy, wydawało mi się że wymawiam ,,ą" i ,,ę" no ale jak to mówią swoich błędów się nie słyszy. Chyba nie dasz mi spokoju dopóki nie zrobię tego idealnie, co nie Dora? ;)
No cóż nie pozostaje mi nic innego jak dalej ćwiczyć.
Zablokowany