[Aktor] Rekrutacja

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

domi15m3

Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2017, 20:31

Hej, pierwszy raz podchodzę do rekrutacji więc proszę o wyrozumiałość.Dla informacji wszelkie błędy typu niewyraźne mówienie są spowodowane tym że mam wadę wymowy jednak lubię dubbingować i występować.Zwykle śpiewam, ale stwierdziłam że tu mogłabym raczej mówić :).

Moje wykonanie :


PS: występowałam już w dwóch dubbingach (Jako Koneko) https://www.youtube.com
/watch?v=i8ZVh7f3N9o Mam nadzieję że zaliczą się one jako scenki :)
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Ojojojojojojo @@
Jaka Ty młodziutka jeszcze musisz być! Masz taki przeuroczy głos! Z tą Twoją wadą wymowy wcale nie jest tak źle, większym problemem jest tu mikrofon. Błędów dykcyjnych nie jest dużo, głównie zamieniasz ą na om. Podoba mi się Twoja energia w krasnoludkach <3 tak radośnie je nagrałaś! Co do scenek, cóż... no nie mówiłaś w nich zbyt wiele . xD W tej pierwszej miałaś okazję więcej się wykazać, ale efekt echa powoduje że nagranie aż dudni w słuchawkach. Ta postać tam dość mocno przeżywa z tego co widzę, Ty raczej tego głosem nie oddałaś [bardziej powiedziane niż wyszlochane, głos mógłby Ci się pare razy załamać np.].
Jednak tak jak powiedziałam, głównym problemem jest tu mikrofon. Strasznie szumi, jakość nagrania nie jest najlepsza i przy tym wszystkim mówisz zbyt blisko niego, kiedy nagrywasz, przez co tworzą się przestery.
Myślę, że masz spore szanse na rangę przynajmniej młodszej aktorki, ale niestety z tym mikrofonem który masz, nic nie zdziałamy. Jeśli zdecydujsz się walczyć dalej i kupić nowy mikrofon, to daj proszę znać i wróć z nowym nagraniem krasnoludków i scenką [nagranymi z nowym mikrofonem], gdzie będziesz miała okazję bardziej się wykazać. :)
domi15m3

Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2017, 20:31

Dobrze, postaram się coś wymyślić z tym mikrofonem :) A czy ponowną rekrutację mogę dopiero za miesiąc?
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Jeśli zdobędziesz nowy mikrofon to nie musisz czekać miesiąca. :)
Zablokowany