[AKTOR] BAHh

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Kolejne podejście :) tym razem mikrofon to Blue Snowball. Mam nadzieję, że teraz jakość nagrań odpowiada :D

Krasnoludki:

Scenka:

Wszelkie uwagi przyjmuję na klatę więc nie oszczędzajcie się :D
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Uuuu, nowy mikrofon! Od razu inaczej! ^^ Fajnie, że zdecydowałeś się zainwestować w nowy sprzęt~
Fajnie intonujesz zdania i świetnie modulujesz głosem, jednak błędów dykcyjnych trochę się nazbierało. Co ciekawe, pozostałe spółgłoski wymawiasz na tyle twardo, że wszystko w krasnoludkach jest w pełni zrozumiałe. :'D
Myślę, że warto Ci wypisać część błędów:
- ,,wszyskich miast" zamiast ,,wszystkich miast"
- ,,urządziły lesie zjazd" zjadło ,,w"
- ,,po piersze"
- ,,dzie zimują raki"
- ,,czy brody som doś długie"
- ,,jes piontek"
A scenka... no fajnie intonowałeś zdania, ale nie mogłeś się tam wykazać żadnymi emocjami, wybrałeś sobie po prostu kiepską scenkę. Dodatkowo prosiłabym o niezniekształcanie swojego głosu żadnymi efektami, bo chyba nie zrobiłeś tego najlepiej i połowy słów nie zrozumiałam wcale. :C
Podsumowując, wygląda to już bardzo obiecująco, jednak prosiłabym Cię o następne podejście do rekrutacji. Możesz próbować ponownie za miesiąc, tj. od 28.06. Nie masz chyba żadnej wady wymowy, więc o ile się zepniesz i przyłożysz do dykcji i przedstawisz nam jakiekolwiek emocje w scence, to myślę, że spokojnie masz szansę na rangę aktora. :)
Powodzenia, walcz dalej!
Awatar użytkownika
BAHh

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 18
Rejestracja: 04 sty 2017, 16:06

Dzięki za podkreślenie błędów, postaram się coś z tym zrobić. :D
"Człowiek jest jak stolarz. Stolarz żyje, żyje, a potem umiera. Tak też bywa z człowiekiem."
Zablokowany