[Aktor] Seledin

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Cześć wszystkim. Mam na imię Mateusz i jestem wielkim pasjonatem głosu. Zajmuję się nauką szeroko pojętej emisji głosu, swego czasu śpiewałem w zespole hard-rockowym, obecnie edukuję ludzi z zakresu mowy, autoprezentacji i praktycznego użycia głosu w śpiewie, bez ukierunkowania na szkołę wokalną. Dubbing jest moją wielką pasją, podobnie, jak praca z nagraniami lektorskimi. Poniżej udostępniam nagranie krasnoludków, oraz dubbingu. Z chęcią dołączę do społeczności Nanokarrin, jeśli przyda Wam się dodatkowa para strun głosowych. :)

Dubbing: https://www.youtube.com/watch?v=Hkv12TEzPR0 (Z góry przepraszam, ostatnia kwestia nieznacznie mi się rozjechała z ruchem ust, program nie wychwycił tego podczas edycji).

Krasnoludki: http://picosong.com/WFnY/

Nałożyłem podstawową bramkę szumów, nagrania nie są edytowane pod kątem brzmienia. Dodałem odrobinę kompresji, żeby nie trzaskało po uszach. :)
Pozdrawiam całą ekipę.
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Widzę w 100% profesjonalnie :) powodzenia w rekrutacji!
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Siemka,
na początku przepraszam za spore opóźnienie, sesja i praca pochłonęły mnie na ostatnie 2 miesiące. :'D
Nagrania są śliczne, słychać, że przyszedłeś do nas z wcześniej zdobytym doświadczeniem!
Jakichkolwiek błędów nie wysłyszałam, jest perfekcyjnie, dostajesz więc rangę aktora! Gratulacje, baw się dobrze w grupie! o
Jedyne co, to coś nie gra z nagraniem krasnoludków. Nagrałeś je tylko do pewnego momentu? Prosiłabym Cię o wpisanie się do tematu dla nowych członków i podesłanie tam pełnego nagrania.
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Dziękuję, ale niestety nie mam uprawnień aby móc przeglądać to forum - otrzymuję taki komunikat. :)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Spróbuj teraz :3
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

O, dziękuję!
Zablokowany