[Aktorka] Keoś

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Keoś

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2017, 12:56

Krasnoludki: http://uploadfile.pl/pokaz/1135496---lswn.html
Scenka:

No to tak w sumie, nie wiem co powiedzieć. : D
Tak naprawdę, bardzo przyjemnie mi się nagrywało scenkę, chociaż no nie jest wesoła ani nic. ^^'
Dialogi są jakie są, no nie za bardzo w nie umiem więc welp.
Ogólnie to miejscami chyba nawet nie są dopasowane do ruchu ust, ale tak szczerze to już nie chciało mi się tego poprawiać . :d
A krasnoludki, to krasnoludki.
proca1212

Aktor

Posty: 66
Rejestracja: 06 mar 2017, 22:11

Co do krasnoludków myślę że nieźle ale modulację głosu mogła byś zaostrzyć :P Co do scenki z twoim głosem polecał bym ci dubbingować wesołe scenki jakoś ciężko było przez większość czasu wyczuć żebyś była smutna :) ale i tak powodzenia w rekrutacji myślę że masz potencjał ;)
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Siemka,
przepraszam za spore opóźnienie.
Krasnoludki wyszły Tobie całkiem ładnie, oprócz ,,zimujom" nic z błędów mi się nie rzuciło w uszy. No, jakieś buchnięcie w mikrofon na początku...
Podoba mi się Twoja energia w głosie!
Emocje w scence oddałaś świetnie! Jedyne co to zauważyłam, że im szybciej mówisz tym mniej zrozumiale, połykasz czasem spółgłoski. Dodatkowo musisz odsuwać się od mikrofonu, kiedy mówisz głośno. Nie lubimy przesterów, więc warto zwracać na to uwagę!
Nie mniej, wydaje mi się, że błędy w scence wyeliminować można na tyle łatwo, że spokojnie mogę dać Ci rangę aktora! ;D Gratulacje, baw się dobrze w grupie!
Zablokowany