[Aktor] ArtQi

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

ArtQi

Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2017, 01:43

Witajcie, cześć.

Oto moje nagranie "Krasnoludków" -

A tutaj moja scenka -

Ps. Obawiam się, że mogła mnie dopaść malutka trema, ale mam nadzieje, ze będzie Wam się podobało.

Pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Hejka,
w krasnoludkach trafiały Ci się małe błędy dykcyjne [wszyskie, zimujom, spośród wokół zamiast spojrzał wokół], żadnej modulacji głosu, smutno ;-; co do scenki... nie pokazałeś w niej jakichkolwiek emocji, więc średnio mogę przyznać Ci rangę. Następnym razem wybierz sobie scenkę, w której będziesz się mógł lepiej wykazać. Zapraszam do następnego podejścia, najwcześniejsze 17 września.
ArtQi

Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2017, 01:43

co do krasnoludków się nie zgodzę... do scenki już bardziej..
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Co do krasnoludków, to mogę podeprzeć opinię Dory, ponieważ jest nawet dużo błędów dykcyjnych, a nie tylko trochę. Fragmentami pokręcił Ci się tekst, momentami były zająknięcia. Poczytaj sobie o intonacji, ćwicz nad oddechem pilnuj końcówek w słowach bo też masz skłonności żeby ich nie doczytać. Poza tym, ustawienie spółgłoski "R" jest u Ciebie zmienne, byłeś z tym u logopedy? Jeśli chcesz, to mogę Ci na PW wypunktować, co i jak. I praca nad skalą głosu by się przydała (to mit, że skalę powinni poszerzać wyłącznie wokaliści) + plastyka głosu, zabawa emocjami.
Zablokowany