[Aktor] Zosia

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Zosia

Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, 16:11

Moje drugie podejście z lepszym mikrofonem :).

Scenka-

Krasnoludki -
Madeline

Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2017, 20:46

(W krasnoludkach) Mówisz strasznie szybko i słabo z dykcją - czy tylko ja mam wrażenie, że szeptałaś do mikrofonu? W każdym razie, momentami nic nie rozumiałam

Mimo wszystko, powodzenia w rekrutacji ;)
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Długą chwilę mi zajęło rozstrzygnięcie czy nie podesłałaś mi tych samych nagrań...
Nie ma żadnej poprawy. Podbijam uwagę o zmianie mikrofonu.
Dodatkowo ,,Nie musisz czekać miesiąca, by nagrać się ponownie." odnosiło się do tego, że jeśli kupisz sobie mikrofon, to możesz od razu na nim nagrać następne podejście, moja wina, że nie wyraziłam się klarownie. :c
Następne [trzecie] podejście najwcześniej 17 września.
Awatar użytkownika
Zosia

Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, 16:11

Właściwie to kupiłam lepszy mikrofon z myślą dostania się tutaj i nagrałam nim te dwa nagrania . Wydałam na niego trochę kasy i strasznie mi szkoda, że nie ma żadnej poprawy, ponieważ nie mam już możliwości kupić kolejnego...
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Zosiu, jaki kupiłaś mikrofon? Czasem to nie jest kwestia samego mikrofonu, tylko tego, co przetwarza dźwięk. Jak podpinasz mikrofon do kompa? USB?
Awatar użytkownika
Zosia

Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, 16:11

Shure SV 100 plus pop filtr, podłączam do laptopa przez USB :/
Awatar użytkownika
Seledin

Aktor

Posty: 12
Rejestracja: 23 cze 2017, 23:51

Na przyszłość - słychać, że jesteś daleko od mikrofonu, więc musisz się zbliżyć. Powinnaś w jakimś programie dźwiękowym ustawić odpowiednią czułość (gain), pobawić się wejściem i wyjściem jeśli chodzi o poziomy głośności i czułości (input/output) i zdecydowanie poszukać, jak poprawić barwę, chociażby equalizerem. SV 100 nie jest tragiczny, ale jest mała szansa, że uzyskasz odpowiednie brzmienie w porównaniu z mikrofonem pojemnościowym.
Awatar użytkownika
Zosia

Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, 16:11

Ok, zrobiłam w życiu jeden wielki błąd. Mój mikrofon nie wchodzi przez USB tylko przez jack'a (to na co wpina się słuchawki) :/
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

XDDD <33
<slow clap>
Nie wiem jakim cudem Ci to działało w takim razie, ale czekam na poprawki. ;D
Zablokowany