[AKTOR] Hirrito

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Hirrito

Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:40

!Kto ma w zamiarze oglądnąć DeadMan Wonderland ( uwaga spojler)!

Krasnoludki-
Scenka-

Liczę na to, że wszyscy przeżyją po wysłuchaniu tych nagrań! Nie ponoszę ewentualnej odpowiedzialności za wyrządzone szkody zdrowotne! :D
"Nothing is true, everything is permitted"
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Masz jakiś znajomo brzmiący głos... ó__ó
Z dykcją nie jest źle, jakość jest ok [choć musisz uważać na wszystkie odgłosy w tle, bo je słychać], modulacja w śladowych ilościach, a emocji brak. Więcej szeptania i mówienia półgłosem niż mówienia. Jedynie na koniec krasnoludków powiedziałeś coś głośniej, mimo że scenkę wybraleś sobie wymagającą.
Dopóki nie przekażesz emocji swoim głosem, nie mogę dać Ci rangi aktora. Następne najwcześniejsze podejście 17 września.
Awatar użytkownika
Hirrito

Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:40

Dora pisze:
17 sie 2017, 20:42
Masz jakiś znajomo brzmiący głos... ó__ó
Z dykcją nie jest źle, jakość jest ok [choć musisz uważać na wszystkie odgłosy w tle, bo je słychać], modulacja w śladowych ilościach, a emocji brak. Więcej szeptania i mówienia półgłosem niż mówienia. Jedynie na koniec krasnoludków powiedziałeś coś głośniej, mimo że scenkę wybraleś sobie wymagającą.
Dopóki nie przekażesz emocji swoim głosem, nie mogę dać Ci rangi aktora. Następne najwcześniejsze podejście 17 września.
:O Raczej nie mieliśmy przyjemności się spotkać, ani usłyszeć, więc jestem tylko podróbą znajomego Ci oryginału, ale oryginałem własnego głosu. * ,*
Co do półgłosu, to jakieś przyzwyczajenie z czasów kiedy brat był młodszy.
A co do reszty, możliwe że trochę trema i nieznajomość tematu, ale dziękuję Ci bardzo za te słowa krytyki, jestem pewien, że wyciągnę z nich jakieś konsekwencje i za miesiąc o świcie słońca znajdzie się tu moje podanie z wykonaniem takim, jakiego oczekuje się od osoby aplikującej na aktora! :)

See YA soon!!!!
"Nothing is true, everything is permitted"
Zablokowany