[AKTOR] Fe3rall

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Fe3rall

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2017, 21:40

Dubbing interesował mnie od dłuższej chwili , najpierw myślałem że raczej sobie to daruje bo po prostu jest wielu lepszych, ale wielu moich znajomych mówiło mi często przy jakichś grach, kiedy po prostu dla jaj udawaliśmy postać z gry że ja jestem po prostu stworzony do dubbingu :D . Osobiście tak nie uważałem. Od zawsze miałem problemy z pewnością siebie, dlatego też nawet do napisania głupiego postu w rekrutacji zbierałem się z tydzień :D bo uważałem że przy tych zgłoszeniach i obecnych aktorach mój głos się nawet nie umywa i nie mam żadnych szans. Koniec końców uznałem, że czemu by nie zaryzykować. "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba" :D
Krasnoludki :
Krótka narracja kawałka filmu krótkometrażowego "Dragons" z gry Overwatch :
Awatar użytkownika
Hirrito

Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:40

Hejka, fajnie, że się odważyłeś ogólnie co do krasnoludków, to:
- szum, szumy wyraźnie słyszalne(gdy da się troszkę głośniej)
- pomyliłeś się przy po drugim "dosyć", nie "dość"
- ***Głoski wybuchowe(bolą przeokropnie)

Natomiast scenka:
- szumu również słyszalny w momencie gdy mówisz + kik myszki na końcu,
- głoski wybuchowe natomiast słyszalne nie są.

Dlatego chciałem zapytać czym nagrywasz(sprzęt + program) i czy jakkolwiek modyfikowałeś to nagranie ?
Jeśli chodzi o dykcję, emocje i zmiany głosu, to nie oceniam, ale życzę powodzenia!
"Nothing is true, everything is permitted"
Awatar użytkownika
Fe3rall

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2017, 21:40

Nie modyfikowałem tego w żaden sposób np: audacity , wiem, że jest taka opcja jak redukcja szumu i znacznie by to w moim wypadku pomogło ale się po prostu na tym nie znam więc tego nie robiłem z żadnym nagranym przeze mnie tekstem :I . Natomiast co do nagrywania tekst po prostu nagrywałem w audacity, jak już wcześniej wspomniałem bez żadnych modyfikacji jak redukcja szumu itp. więc możliwe, że dlatego .
Awatar użytkownika
Hirrito

Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2017, 15:40

Szumy możesz wyciąć audacity, natomiast z pop'ami(głoskami wybuchowymi) programami za wiele nie zdziałasz, dlatego musisz albo popracować nad ustawieniem mikrofonu(na stole oczywiście: odległość od ust i kąt pod jakim do niego mówisz), albo zaopatrzyć się w popfiltr(najtaniej, to wieszak metalowy + rajstopa)..
"Nothing is true, everything is permitted"
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć,

Krasnoludki - uwaga na "ą" nie mówimy, "som, "zimujom" i w ogóle "ą" nie czytamy jak "om". Całkiem fajna modulacja, ale więcej emocji by sięprzydało.

Scenka - Brzmisz troszkę jakbyś udawał jakiegoś pijaczynkę. W sensie nie podoba mi się ta próba mówienia głosem niskim z delikatną chrypką. Nagraj proszę całość jeszcze raz mówiąc swoim naturalnym głosem, starając się oddać narratorem więcej emocji, przeżywając tę opowieść. Przyspieszać, mówić wolniej.
Daję Ci na to tydzień, jeśli w ciągu tygodnia nie nagrasz rekrutację uznaję za niezaliczoną i kolejne podejście dopiero za miesiąc
Awatar użytkownika
Fe3rall

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2017, 21:40

Tutaj poprawiona wersja z moim zwykłym głosem bez większych modulacji :)
Awatar użytkownika
Nanoha
Król
Król

Reżyser scenek (rekruter)

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Posty: 159
Rejestracja: 08 paź 2016, 07:40

Cześć,
życie wciągnęło i zagięło czasoprzestrzeń.

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ta wersja dużo lepsza xD ale coś przez nos mówisz, ale, ale dużo bardziej mi się podoba! Troszkę dykcja czasami masz taki "szczękościsk" i nie do końca wyraźnie niektóre wyrazy słychać, a w przypadku opowieści to warto zwrócić uwagę na to, żeby wyrazy były wyraźne.

Jest progress, witam w grupie i przyznaję rangę młodszego aktora! :)
Awatar użytkownika
Fe3rall

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2017, 21:40

Arigato gosaimas !!!! Napewno tego nie zmarnuje :D
Zablokowany