Macierak

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Macierak

Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:03

Dzień doberek!
Przychodzę do was z wymaganymi materiałami do roli aktora

Krasnoludki:
O dziwo krasnoludków obawiałem się bardziej, ale wyszło lepiej

[SPOJLER] NieR Automata 9S spotyka A2 na szczycie wieży:
Oryginał
Tak wiem, powiadomienie z telefonu i 2 razy wybuchło, ale akurat to były najlepsze próby pod względem zarówno czasowym jak i jakościowym

Oba klipy nie odszumowane, aby zachować oryginalność głosu

@edit Tutaj dodałem odszumowane krasnoludki:
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

Hejka!
Niestety będzie trzeba podejść do rekrutacji ponownie...
Słyszę pewne problemy dykcyjne. Masz może jakąś wadę wymowy? Niby wszystko jest zrozumiałe, ale coś nie gra i nie jest to raczej kwestia niewyćwiczenia... Nie mniej - będziesz musiał się baaaardzo pilnować i dużo ćwiczyć. Głoski o których mówię o ,,r" i ,,cz". Przy r podwija Ci się język, a cz za bardzo przypomina ć.
Emocje w scence są całkiem fajne, choć jak już prawie krzyczałeś to... no właśnie, prawie krzyczałeś. Zatrzymałeś się w momencie, gdzie zaczęło robić się głośno. Kibicowałam, żeby rozwinęło się to na fest, ale się spłoszyłeś... :c a szkoda! Jak krzyczymy to porządnie!
No i najistotniejszy problem - odszumianie owszem, pomaga podkręcić jakość nagrań, ale nie we wszystkich przypadkach. Twój głos jest mocno zniekształcany na nagraniach. Z takim sprzętem nie mogę Cię niestety przyjąć do grupy. ;c
Poćwicz dykcję, rozejrzyj się za nowym sprzętem i zgłoś się ponownie najwcześniej 30.09.
Macierak

Posty: 6
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:03

Powstrzymałem się, bo domowników nie chciałem pobudzić XD. Co do zniekształcenia głosu to chyba wiem w czym problem. W scence musiałem trochę poucinać przerwy, dlatego tak nienaturalnie wyszło, a w wersji nie odszumionych krasnoludków raczej nie ma takiego zniekształcenia jak w odszumionych. Tak, mam problem z wymawianiem naturalnym głosem R.
Poćwiczę ten miesiąc i znów się zgłoszę, tyle, że z inną scenką :P
Dzięki za wskazanie błędów :)
Zablokowany