[WOKALISTA] Avlönskt - Kimi Ja Nakya Dame Mitai

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Avlönskt

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 22:29

Oryginalna piosenka: 君じゃなきゃダメみたい (YouTube)
Cover: Nikt mi się nie podoba jak ty (Google Drive)

Nareszcie to nagrałem ><
Nie znalazłem żadnego tekstu po polsku więc trzeba było napisać to (z dużą ilością pomocy) :v
A nie jestem z Polski; dopiero uczę się języka, więc przepraszam za błędy!
Ostatnio zmieniony 19 lut 2017, 12:28 przez Avlönskt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Waa, świetny język patrząc na poziom zaawansowania twojego języka. Powodzenia w rekrutacji!
Awatar użytkownika
Avlönskt

Wokalista

Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, 22:29

Aloes pisze:
19 lut 2017, 10:43
Waa, świetny język patrząc na poziom zaawansowania twojego języka. Powodzenia w rekrutacji!
Dziękuję bardzo! >7<
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Całkiem nieźle radzisz sobie z naszym językiem, choć momentami trzeba się naprawdę wsłuchać w słowa, by zrozumieć całkowicie (;
Co do piosenki - dobry wybór! Brzmisz w tej piosence całkiem nieźle, śpiewasz dość luźno, bez zaciskania gardła. Momentami wybijasz się tonacji piosenki, ale szybko do niej wracasz. Sądzę, że gdyby nie dwugłosy, które momentami były nieco nieczysto, co zakłócało odbiór piosenki, piosenka brzmiała by czyściej. Pamiętaj proszę o dobrym podparciu dźwięku, dzięki temu łatwiej jest się utrzymać w tonacji i śpiewając kilka dźwięków na jednym oddechu pamiętaj, by myśleć o najwyższym. Podczas śpiewania dźwięków w dół, śpiewaj tak, jakbyś każdy kolejny miał nieco zawyżyć - będą wtedy czysto (:
Ja ze swojej strony witam Cię w gronie wokalistów. Popracuj nad tymi kilkoma szczegółami i będzie super. Popracuj również trochę nad językiem, sądzę, że to również sporo pomoże (: Gratulacje!
Zablokowany