[WOKALISTKA] Tancia - Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Tancia

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2017, 07:06

Czeeeeść.
Jako że trafiłam tutaj zupełnie przypadkiem, ale jak najbardziej zaintrygowała mnie Wasza działalność, zgłaszam swoją chęć wsparcia Waszych szeregów wokalistów. :3
A, i co do oryginalnej piosenki - być może styl śpiewania Kaliny Jędrusik nie jest już dość aktualny, więc moja wersja jest... moją wersją. xD

Oryginalna piosenka:
Cover: https://soundcloud.com/caroline-tancia/ ... jak-ze-mna

Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, przepraszam za zwłokę z odpowiedzią. Jest z twoim nagraniem (a nawet nagraniami, pozwoliłem sobie przejrzeć twojego soundclouda) parę problemów, jedne prostsze do wyeliminowania inne trudniejsze. Np. zdarza Ci się śpiewać nieczysto, ale biorąc pod uwagę, że gdzie indziej śpiewasz czysto jestem w stanie uwierzyć, że jesteś to w stanie poprawić. Gorzej z tym jak wymawiasz "r". Dam Ci kredyt zaufania bo mogę i nikt mnie nie powstrzyma, ale miej świadomość, że reżyserzy mogą i prawdopodobnie będą się tego czepiać.
Przyznaję Ci rangę wokalisty, baw się dobrze w grupie :)
Awatar użytkownika
Tancia

Wokalista

Posty: 7
Rejestracja: 12 sie 2017, 07:06

Dziękuję. <3
I tak, mam wadę wymowy "r" i na chwilę obecną jedyne, co mogę z tym zrobić, to... robić ćwiczenia. I chyba tyle. Ewentualnie pracować z trenerką na zajęciach wokalnych.
A na mojego Soundclouda nie zwracaj, proszę, zbytniej uwagi, bo rzadko kiedy już tam coś wrzucam, bo zazwyczaj nic nie wydaje mi się wystarczająco dobre... ^^"
W każdym razie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie. <3
Zablokowany