[WOKALISTA] Sapphire Tune - To koniec, Drogi kres (It's Over Isn't It)

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Sapphire Tune

Wokalista

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:12

Oryginalna piosenka: *
Cover: *

Mam nadzieję że lekki pogłos może być :c
Sapphire Tune
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, miło mi, że podszedłeś do rekrutacji. Przede wszystkim można Ci zarzucić braki w dykcji i generalnie artykulacji. Brzmisz niemalże tak jakby polski nie był twoim pierwszym językiem. Natomiast śpiewasz czysto i precyzyjnie. Barwa jest w porządku chociaż pewnie byłoby nad czym popracować.
Przyznaję Ci rangę wokalisty, miej jednak na uwadze, że reżyserzy będą Cię męczyć o wymowę ☺️
Awatar użytkownika
Sapphire Tune

Wokalista

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:12

Orzecho pisze:
23 wrz 2017, 16:23
Cześć, miło mi, że podszedłeś do rekrutacji. Przede wszystkim można Ci zarzucić braki w dykcji i generalnie artykulacji. Brzmisz niemalże tak jakby polski nie był twoim pierwszym językiem. Natomiast śpiewasz czysto i precyzyjnie. Barwa jest w porządku chociaż pewnie byłoby nad czym popracować.
Przyznaję Ci rangę wokalisty, miej jednak na uwadze, że reżyserzy będą Cię męczyć o wymowę ☺️
Cześć, dziękuje za przyjęcie :3 Co do mojej dykcji to wiem że nie jest idealna, ale staram się nad nią pracować. Możliwe jest też, że to przez to, że mam trochę krzywy zgryz a niestety z aparatem na zęby będzie trochę ciężko :c Jak na razie staram się po prostu poprawić dykcje.
Jak by się przydały jeszcze jakieś nagrania to dam linka do mojego kanału: https://www.youtube.com/channel/UCE4sbs ... subscriber
Sapphire Tune
Awatar użytkownika
Hikari

Reżyser piosenek (rekruter)

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Realizator dźwięku

Posty: 138
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:59

Hej! Z własnego doświadczenia powiem, że wada przed aparatem i po nim (też miałam problem ze zgryzem etc.) to niebo a ziemia, więc polecam z całego serca ^^.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

Brzmisz jakbyś był przystojny >D
Awatar użytkownika
Majty

Wokalista

Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:42

Ojejuuu jaka supi barwa ; www ;
Awatar użytkownika
Sapphire Tune

Wokalista

Realizator dźwięku (młodszy)

Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2017, 00:12

Jej <3, dzięki wszystkim :3
xDD
Sapphire Tune
Zablokowany