[Ilustrator] - Noemi

Archiwum

Moderator: Opiekunowie ilustratorów

Awatar użytkownika
Noemi

Aktor

Ilustrator

Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2017, 21:44

Autor: Noemi
Link nr 1:
Link nr 2:
Dodatkowy link: https://www.instagram.com/captain_pride/
Opis:Pracuję raczej w traditionalu, głównie markerami i kredkami. Bywa różnie, raz wyjdzie manga jak w ryjek strzelił, innym razem bliżej Marvela czy rysunku żurnalowego. Zazwyczaj umiem się dostosować zarówno do kogoś, jak i do własnych fanaberii. Komiksy, fantasy i nie tylko, uwielbiam rysować włosy i ubrania. Nie mam szczególnych preferencji jak np, płeć rysowanych postaci, kolory, style etc. Zbroje testują moją cierpliwość, ale da radę :) PS. avatar też jest moim dziełem~

Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Skąd bierzesz inspirację do ubrań?
Awatar użytkownika
Pawlik

Reżyser scenek

Aktor

Dźwiękowiec

Instrumentalista

Posty: 61
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:11

Scrappedp pisze:
21 mar 2017, 01:17
Skąd bierzesz inspirację do ubrań?
A no faktycznie, są takie "arystokrackie"? :D
Awatar użytkownika
Noemi

Aktor

Ilustrator

Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2017, 21:44

Prawdę powiedziawszy po prostu takie bardzo lubię, choć bym pewnie nie chodziła tak na co dzień xd rpg-i, piraci, fantasy, dobra ścieżka dźwiękowa - wszystko się nada :3
Awatar użytkownika
Koisuru

Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2017, 18:29

Noemi pisze:
21 mar 2017, 09:59
Prawdę powiedziawszy po prostu takie bardzo lubię, choć bym pewnie nie chodziła tak na co dzień xd rpg-i, piraci, fantasy, dobra ścieżka dźwiękowa - wszystko się nada :3
Idealnie cie rozumiem <3
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

to bym nawet nosiła, tylko w sumie nie do końca wiem, co to jest ten trójkąt na dole ;D
Chyba że to suwak. Nie wiem czemu tam.
Awatar użytkownika
Noemi

Aktor

Ilustrator

Posty: 6
Rejestracja: 20 mar 2017, 21:44

Ten trójkąt to jest tak jakby naszyty rozpięty krótki zamek z materiałem między tymi rozwartymi ząbkami - w roli a'la aplikacji na ubraniu. Dużo też pomysłów mam z przymusu poniekąd, bo mój kierunek to Artystyczne Projektowanie Ubioru, więc zadania domowe zmuszają często do uderzenia głową w ścianę xd
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Hej, hej! Wybacz, że tak późno. ;D
Ogólnie masz bardzo śliczne prace i ładny styl rysowania, można pozazdrościć talentu. :')
Nie za bardzo jest się do czego przyczepić odnośnie wykonań Twoich prac i bardzo podoba mi się, że różnią się od siebie stylami, bo to daje większą możliwość by wstrzelić się w większą ilość projektów, niezależnie czy to będzie projekt w stylu anime, czy coś bardziej podchodzącego pod realizm/fantasy.
Drobną uwagą jest to, że z racji tego iż pracujesz w traditionalu, będzie trzeba zadbać o odrobinę lepszą jakość zdjęć (oświetlenie, lepszy aparat, skaner), chociaż myślę, że z taką jakością, która jest obecnie i tak by dało radę dobrze się pracować. :')
Bez zbędnego przedłużania, z radością przyznaję rangę ilustratora. Gratuluję! <3
Obrazek
Zablokowany